تمدید مهلت شرکت در المپیاد فیلمسازی نوجوانان، یلدا در آلمان اکران شد

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، مهلت شرکت در چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران تا 30 شهریور تمدید شد.

تمدید مهلت شرکت در المپیاد فیلمسازی نوجوانان، یلدا در آلمان اکران شد

به گزارش گروه سیما وبلاگ شخصی امیر از فارس، بر اساس اعلام دبیرخانه المپیاد فیلمسازی نوجوانان، با توجه به استقبال نوجوانان سراسر کشور از این دوره جشنواره و دشواری های پیش رو در دوران کرونایی و نظر به پیشنهاد شورای سیاستگذاری المپیاد، مهلت شرکت در این دوره المپیاد فیلمسازی نوجوانان در هر دو بخش ایده و فیلم تا 20 روز دیگر تمدید شد.

بر اساس این خبر، نوجوانان سراسر کشور تا انتها وقت اداری روز یکشنبه 30 شهریور برای شرکت در چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران فرصت دارند و اسامی ایده ها و فیلم های پذیرفته شده در مهر ماه اعلام خواهد شد.

بنا بر اعلام دبیرخانه چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران، در این دوره جشنواره درس های کرونا برای رسیدن به آینده بهتر چیست؟ عنوان یکی از محورهای اعلام شده برای ساخت فیلم یا ارائه ایده است که تا به امروز با توجه به شرایط کرونایی و این که نوجوانان می توانند از پیرامون خانه و محل سکونت خود در این زمینه فیلم بسازند، مشارکت جالب توجهی در این زمینه انجام شده است.

متقاضیان می توانند برای نام نویسی به سامانه festival.iycs.ir مراجعه و در بخش چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان، فرم نام نویسی را تکمیل نمایند.

چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران به دبیری علیرضا تابش همزمان با سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان از 27 مهر تا 2 آبان 1399 به صورت آنلاین و نمایش مجازی برگزار خواهد شد.

یلدا در آلمان اکران شد

با اکران فیلم سینمایی یلدا در سینماهای آلمان، تعدادی از رسانه های این کشور به نقد و آنالیز این فیلم ایرانی پرداختند.

یلدا سومین ساخته بلند مسعود بخشی به تهیه نمایندگی علی مصفا از 6 شهریورماه با دوبله آلمانی در سراسر آلمان روی پرده رفته است و اکران تا مدتی ادامه خواهد یافت.

لیتل دریم، پخش نماینده فیلم سینمایی یلدا در آلمان خاطرنشان کرد که ظرفیت کامل بلیت پیش نمایش های یلدا در شهرهای برمن، هامبورگ، کلن، دوسلدورف، فرانکفورت و برلین یک روز پیش از نمایش به فروش رفت.

همچنین این شرکت 20 سالن به سالن های نمایش دهنده فیلم اضافه نموده است.

تعدادی از رسانه های آلمانی با نقد و تحلیل این فیلم ایرانی از تماشاگران خواسته اند یلدا را در سینما ببینند.

روزنامه زودیچه تسایتونگ که از مهمترین روزنامه های آلمان محسوب می گردد یلدا را در میان 10 فیلم مهم ماه که حتما باید دید، انتخاب کرد.

منبع: جام جم آنلاین

به "تمدید مهلت شرکت در المپیاد فیلمسازی نوجوانان، یلدا در آلمان اکران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید مهلت شرکت در المپیاد فیلمسازی نوجوانان، یلدا در آلمان اکران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید