اعلام منتخبان قرعه کشی جدید خودرو

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، قرعه کشی مرحله نهم فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو دیروز با حضور نمایندگان نهادهای ناظر در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار گشت. در این قرعه کشی 13 هزار خریدار انتخاب شدند.

اعلام منتخبان قرعه کشی جدید خودرو

خبرآنلاین: قرعه کشی مرحله نهم فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو دیروز با حضور نمایندگان نهادهای ناظر در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار شد.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در حاشیه این مراسم، از عرضه حدود 60 هزار دستگاه خودرو در قالب طرح فروش فوق العاده تا پایان امسال خبر داد و گفت: تا پایان سال، در هر ماه حدود 20 هزار خودرو عرضه خواهیم کرد.

بابک رحمانی افزود: در هفته آینده طرح پیش فروش با موعد تحویل یک ساله به اجرا گذاشته خواهد شد و تا پایان سال نیز برنامه های دیگری برای پیش فروش و مشارکت در تولید را در دستور کار قرار داده ایم. وی با بیان اینکه تمامی تعهدات در فروش های فوق العاده به روز بوده و تعهد معوقی نداریم، گفت: تا به امروز 88 هزار دستگاه خودرو در قالب فروش فوق العاده عرضه شده که از این تعداد 65 هزار دستگاه تحویل مشتریان شده است. در قرعه کشی دیروز نیز 13 هزار خریدار انتخاب شده اند. نتایج قرعه کشی امروز پس از تایید فرآیند قرعه کشی توسط نمایندگان نهادهای ناظر از طریق سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir در دسترس همگان قرار خواهد گرفت. نتایج از طریق پیامک نیز به منتخبان اعلام خواهد شد اما برای اطمینان، توصیه می شود متقاضیان سایت فروش را ملاک نتیجه قرار دهند.

منبع: توریسم آنلاین

به "اعلام منتخبان قرعه کشی جدید خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام منتخبان قرعه کشی جدید خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید