کنایه تند پیروانی به استقلال، سپاهان و تراکتور!

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، افشین پیروانی دوشنبه شب حضور 7 دقیقه ای و طوفانی در آنتن فوتبال برتر داشت و در خصوص موضوعات مختلف صحبت هایی را انجام داد. اما آخرین بخش از صحبت های وی جایی بود که پیروانی بدون پرسشی از سوی محمدحسین میثاقی مجری برنامه، اظهاراتی طوفانی را مطرح و به مدعیان قهرمانی تاخت و آن ها را به سیاست یک بام و دو هوا متهم کرد.

کنایه تند پیروانی به استقلال، سپاهان و تراکتور!

در این بخش وی درباره موضوع کرونا و موضع مدعیان قهرمانی در سال گذشته صحبت کرد که این اظهارات سرپرست پرسپولیس را در ادامه می خوانید:

همه حرف هایتان برای اختلاف امتیاز بود

سال گذشته یک سری از دوستان به دنبال تعطیلی لیگ بودند و ما را متهم کردند. مصاحبه کردند، بیانیه دادند، تهمت زدند که جام مهم تر از جان است برای تیم پرسپولیس. اما نه، حرف هایشان برای 10 امتیاز اختلاف بود که با درایت بچه ها و کادرفنی این 10 امتیاز هم به 14 امتیاز رسید و تیم ما قهرمان شد.

با معجزه 24 ساعته کرونا را درمان کردند

سال گذشته فوتبالی روزانه 50 نفر کشته وجود داشت که روح همگی شاد باشد، این ها آمدند انقدر گفتند لیگ تعطیل شود...، اما الان که فوتی ها ده برابر شده اند، دوستان سکوت کرده اند. سال گذشته ما معجزه دیدیم که دوستان کرونا گرفتند و 24 ساعت بعد خوب شدند! بعد گفتند تماشاگر نداریم و ما ضرر می کنیم، در حالی که ما پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا هستیم. اگر به نداشتن تماشاگر است پرسپولیس بیشتر ضرر کردیم. من فکر میکنم وجدان یگانه محکمه ای است که نیاز به قاضی ندارد و دوستان یک مقدار به وجدانشان رجوع کنند.

توهین کردید؟ ما هم قهرمان می شویم!

من افشین پیروانی اگر سال گذشته می گفتم لیگ تعطیل نشود، چون اگر تعطیل می کردند امسال هم نمی توانستند برگزار کنند و ما هم به فینال آسیا نمی رسیدیم. آن زمان من مورد هجمه و بی احترامی قرار گرفتم که عیبی ندارد. اما ما چهارمین قهرمانی را گرفتیم و به فینال آسیا هم رسیدیم و انشالله مطمئن باشید قهرمان آسیا هم خواهیم شد و این را به هواداران تقدیم می کنیم.

ما در زمین حرف می زنیم و جام می گیریم

سپس محمدحسین میثاقی پرسید که درباره این صحبت های مرزبان مربی سپاهان که گفته بود استقلال رقیب ماست و تیم دیگری قهرمان نخواهد شد، چه نظری دارد؟ که پیروانی بیان کرد: همه تیم ها باید زحمت بکشند که بیایند روبروی ما بایستند. ما حرفمان را در زمین می زنیم و روی نیمکت و در مصاحبه و... نداریم. ما با احترام به همدیگر حرف ها را در زمین می زنیم.

منبع: ورزش 3

منبع: فرارو

به "کنایه تند پیروانی به استقلال، سپاهان و تراکتور!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه تند پیروانی به استقلال، سپاهان و تراکتور!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید