کلیک اشتباه یک زن در اینترنت زندگی اش را نابود کرد!

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، سال ها زحمت کشیدم، هر ماه ذره ای از حقوقم را پس انداز کردم تا دستمان نزد کسی دراز نشود و در آرامش زندگی کنیم، اما با یک کلیک اشتباه در فضای مجازی همه اندوخته ها و سرمایه زندگی مان را از دست دادم و حالا در مخمصه ای افتاده ام که حتی نمی توانم به چهره شوهرم نگاه کنم و ...

کلیک اشتباه یک زن در اینترنت زندگی اش را نابود کرد!

به گزارش خراسان، زن جوان که هراسان و اشک ریزان وارد کلانتری شده بود تا شاید دستان پرتوان نیروی انتظامی گره کور مشکل اش را باز کند، در حالی که اشک هایش مجال سخن گفتن به او را نمی داد، درباره ماجرای تلخی که زندگی اش را به هم ریخته بود به کارشناس اجتماعی کلانتری قاسم آباد مشهد گفت: من و همسرم کارمند هستیم و هر کدام در یکی از ادارات کار می کنیم.

از روزی که با هم ازدواج کردیم تصمیم گرفتیم هر ماه بخشی از حقوق مان را در حسابی جداگانه واریز کنیم تا بتوانیم با همین پس اندازهایمان خانه ای بخریم و از مستاجری نجات پیدا کنیم. من و همسرم با قناعت در زندگی و تحمل بعضی از سختی ها، همه کوشش مان را برای خانه دار شدن به کار می بردیم تا این که بالاخره با یاری اطرافیان و مبالغی وام مسکن، یک واحد آپارتمان 70 متری در منطقه قاسم آباد مشهد خریدیم.

از آن روز به بعد اگرچه از این که صاحب خانه شده بودیم در پوست خودمان نمی گنجیدیم، اما باز هم برای رفاه بیشتر و آینده فرزندانمان آن حساب ویژه را فراموش نکردیم و باز هم پس از پرداخت اقساط وام، مبلغ بسیار ناچیزی را به همان حساب قبلی واریز می کردیم تا روزی به دردمان بخورد. خلاصه، چند سال بعد دوباره شرایطی مهیا شد و با پس اندازهایمان مبلغ خوبی وام گرفتیم.

در حالی که اقساط مان سرانجام یافته بود و از اوضاع اقتصادی خوبی برخوردار شده بودیم، در همین روز ها آپارتمان 70 متری را فروختیم و پولش را به همان حساب ویژه واریز کردیم. قرار بود یک واحد 100 متری را در منطقه ای بهتر خریداری کنیم، اما من تصمیم گرفتم با فروش لوازم قدیمی، همه وسایل ضروری زندگی را در خانه جدید عوض کنم، به همین منظور وارد سایت دیوار شدم و آگهی فوری فروش را انتخاب کردم.

با این کلیک دریافتم که باید مبلغ اندکی را برای آگهی فروش فوری واریز کنم. بعد از آن در همان صفحه همه اطلاعات کارت بانکی آن حساب ویژه را وارد کردم تا با کسرآن مبلغ، آگهی فروش لوازم منزلم در میان آگهی های فوری سایت دیوار قرار گیرد، اما قبل از آن که آگهی ام را ببینم پیامکی برایم ارسال شد که همه موجودی حساب بانکی ام برداشت شد که پول فروش خانه در آن بود. تازه فهمیدم که با یک درگاه جعلی (فیشینگ) فریب خورده ام و ...

شایان ذکر است، تحقیقات پلیس برای دستگیری کلاهبردار فضای مجازی شروع شد.

منبع: فرارو

به "کلیک اشتباه یک زن در اینترنت زندگی اش را نابود کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلیک اشتباه یک زن در اینترنت زندگی اش را نابود کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید