کروس: فوتبال اکنون در درجه دوم اهمیت واقع شده است، باید کرونا را شکست دهیم

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، هافبک آلمانی تیم فوتبال رئال مادرید از ویروس کرونا به عنوان حریفی نامرئی یاد کرد.

کروس: فوتبال اکنون در درجه دوم اهمیت واقع شده است، باید کرونا را شکست دهیم

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، تمرینات تیم فوتبال رئال مادرید از روز پنجشنبه هفته گذشته پس از مثبت اعلام شدن تست کرونای یکی از اعضای تیم بسکتبال این باشگاه به حالت تعلیق درآمده است. با توجه به اینکه دو تیم بسکتبال و فوتبال رئال مادرید از امکانات باشگاه به طور مشترک استفاده می نمایند، بازیکنان این دو تیم از آن موقع تا به امروز در قرنطینه خانگی هستند.

تونی کروس در تماسی تصویری با برنامه تلویزیونی Late Night Berlin آلمان در تشریح شرایط فعلی خود و هم تیمی هایش گفت: ستاره های رئال مادرید در قرنطینه هستند که این حس بدی است. ما در خانه هستیم و همه چیز خوب است. مسئولان باشگاه پس از مثبت اعلام شدن تست کرونای یکی از بازیکنان تیم بسکتبال ما که گاهی اوقات در کنار هم تمرین می کنیم، به درستی ما را به خانه فرستادند.

هافبک آلمانی کهکشانی ها صحبت هایش را این طور ادامه داد: با این شرایط فرستادن ما به خانه های مان کاری معقولانه بود. من و خانواده ام خوب هستیم و علائمی از ابتلا به این ویروس نداریم. ما در سلامت کامل هستیم. با سه فرزندی هم که دارم، بودن در خانه خسته نماینده نیست. وقتی هم به چپ و راست نگاه می کنیم، مهمترین چیز این است که در سلامت هستیم.

کروس 30 ساله در بخش پایانی صحبت هایش اظهار داشت: کسی نمی داند فوتبال ها از چه زمانی دوباره از سرگرفته خواهد شد، اما باید صادقانه گفت که فوتبال در این شرایط در درجه دوم اهمیت واقع شده است. در حال حاضر مهمترین چیز این است که این حریف نامرئی (ویروس کرونا) را شکست دهیم و به روال عادی بازگردیم. در حال حاضر مسائل عظیم تر دیگری نسبت به تماشای مجدد فوتبال وجود دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کروس: فوتبال اکنون در درجه دوم اهمیت واقع شده است، باید کرونا را شکست دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کروس: فوتبال اکنون در درجه دوم اهمیت واقع شده است، باید کرونا را شکست دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید