پرداختی به پرسپولیسی ها انجام نشد، تغییر مدیرعامل قطعی شده است؟

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، بازیکنان پرسپولیس تاکنون و در فاصله 24 ساعت مانده به اولین دیدار خود در لیگ برتر پولی از باشگاه دریافت نکرده اند.

پرداختی به پرسپولیسی ها انجام نشد، تغییر مدیرعامل قطعی شده است؟

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ شخصی امیر، باشگاه پرسپولیس قرار بود قبل از شروع فصل جدید رقابت های لیگ برتر به بازیکنانش پرداختی داشته باشد اما این اتفاق تاکنون رخ نداده است. گویا اسپانسر این باشگاه پرسپولیس در این زمینه به قولش عمل نکرده است. کارمندان باشگاه پرسپولیس هم یک ماه است که حقوق خود را دریافت نکرده اند و این مسئله بی ارتباط با وضعیت نامشخص ایرج عرب در باشگاه پرسپولیس نیست.

در روز های اخیر نیز مسائل زیادی در برنامه های اجرایی باشگاه پرسپولیس بوجود آمده که مهمترین آن عدم برگزاری مراسم رونمایی پیراهن این فصل سرخپوشان بود. موردی که خلاف توافق بین باشگاه پرسپولیس و اسپانسرش در این زمینه بود و جریمه ای نیز برای این باشگاه به همراه خواهد داشت.

شواهد نشان می دهد که تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس قطعی است و با وجود اینکه ایرج عرب اخیرا علاقمند شده به کارش ادامه دهد، وزارت ورزش علاقه ای به این ادامه کار وی ندارد و به دنبال یک گزینه مناسب برای این پست است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پرداختی به پرسپولیسی ها انجام نشد، تغییر مدیرعامل قطعی شده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداختی به پرسپولیسی ها انجام نشد، تغییر مدیرعامل قطعی شده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید