طرفداران تبریزی به بیرانوندسخت نگیرند، مازولا از ایمانی عقب تر است

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، احد شیخ لاری در مورد مصدومیت مازولا و اکبر ایمانی دو بازیکن تیم فوتبال تراکتور اعلام نمود: به نظرم ایمانی به بازی با ذوب آهن می رسد و مازولا نیز از نظر فیزیکی و روند درمان یک مرحله از ایمانی عقب است.

طرفداران تبریزی به بیرانوندسخت نگیرند، مازولا از ایمانی عقب تر است

شیخ لاری ادامه داد: کادر پزشکی مطرح و برجسته تیم برای موفقیت تراکتور کوشش می نمایند و مطمئن هستم با کوشش کادر پزشکی، بازیکنان مصدوم به زودی روند بهبودی را به طور کامل طی می نمایند.

وی در مورد رفتار غیر ورزشی دروازه بان پرسپولیس اظهار کرد: بنده در جلسه هماهنگی نیز اعلام نموده بودم که بازیکنان با رفتارشان باعث ناراحتی طرفداران نشوند. آقای بیرانوند نیز بازیکن جوانی است که به مرور زمان به اشتباهات خود پی خواهد برد. بنده از طرفداران درخواست دارم که زیاد به این بازیکن سخت نگیرند.

وی در رابطه با اضافه شدن دستیار ایرانی به کادرفنی، بیان نمود: این موضوع بستگی به افکار آقای دنیزلی دارد. سرمربی تیم حرف اول و آخر را از نظر فنی می زند و همه تسلیم نظم و قوانین آقای دنیزلی برای سرپا ماندن تیم هستیم. بنده اشتیاق زیادی برای حضور یک یاری مربی ایرانی در کادرفنی دارم؛ ولی تصمیم گیرنده نهایی در این خصوص سرمربی تیم است.

شیخ لاری اعلام نمود: تمامی تیم ها مقابل تراکتور انرژی مضاعف دارند که ما نیز تدابیری در این خصوص می اندیشیم. تراکتور با طرفدارانش از همان ابتدا دو بر صفر از رقبا پیش است؛ اما فراموش نکنیم که فوتبال ورزش بی رحمی بوده و امیدوارم روزهای سخت ما کم باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "طرفداران تبریزی به بیرانوندسخت نگیرند، مازولا از ایمانی عقب تر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرفداران تبریزی به بیرانوندسخت نگیرند، مازولا از ایمانی عقب تر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید