نکونام: کمترین حقمان کسب یک امتیاز بود که گرفتیم، یکی از کمکهای منصوریان بیاحترامی کرد

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان کمترین حق تیمش در مصاف خارج از خانه مقابل تراکتور را کسب یک امتیاز دانست.

نکونام: کمترین حقمان کسب یک امتیاز بود که گرفتیم، یکی از کمکهای منصوریان بیاحترامی کرد

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، جواد نکونام در نشست خبری بعد از ملاقات تیمش مقابل تراکتور گفت: فرایند بازی همانطور که پیش بینی می کردیم پیش می رفت و توانستیم تیم خوب و پرمهره تراکتور را در خانه خودش متوقف کنیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ شخصی امیر بخوانید. (کلیک کنید)

وی در ادامه اضافه نمود: در 10 دقیقه آخر، مسابقه به سمت بازی مستقیم رفت، ولی باز هم بازی در اختیار ما بود و به هدفی که در فوتبال داشتیم، رسیدیم، ولی متأسفانه در تمام کردن توپ ها دقت لازم را نداشتیم و نتوانستیم بازی را ببریم. کمترین حق مان کسب یک امتیاز بود که گرفتیم. در رختکن به بچه ها گفتم واقعاً از این موضوع ناراحتیم، ولی مثل بازی آلومینیوم که خوب بازی کردیم و شایستگی پیروزی را داشتیم در این بازی هم امتیاز از دست دادیم.

نکونام درباره درگیری اواخر بازی بین نیمکت های دو تیم گفت: تمرکزمان کاملاً روی تیم مان بود و حاشیه ای هم وجود نداشت، فقط مسئله ای که به وجود آمد این بود که یکی از یاری های آقای منصوریان بی احترامی کرد که ایشان هم بابت این اتفاق عذرخواهی کرد. موضوع فقط همین بود و اتفاق دیگری رخ نداد. از ابتدای بازی با تمرکز کار کردیم و برای همین تیم مان خوب بازی کرد.

سرمربی فولاد خوزستان اشاره نمود: امیدوارم بتوانیم در ادامه راه علاوه بر بازی خوب بتوانیم گل هم بزنیم و نتیجه بگیریم. در بازی امروز هم می توانستیم سه امتیاز را بگیریم، ولی متأسفانه با یک امتیاز باید تبریز را ترک کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نکونام: کمترین حقمان کسب یک امتیاز بود که گرفتیم، یکی از کمکهای منصوریان بیاحترامی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: کمترین حقمان کسب یک امتیاز بود که گرفتیم، یکی از کمکهای منصوریان بیاحترامی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید