نمایشگاه گردشگری سال جاری با انتخاب شعار هوشمندانه و هدفمند برگزار گشت

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، رئیس جامعه گردشگری الکترونیکی ایران گفت: برنامه ها و اقداماتی که در حوزه گردشگری الکترونیکی انجام می گردد، ارتقای کمی و کیفی صنعت گردشگری را به دنبال دارد.

نمایشگاه گردشگری سال جاری با انتخاب شعار هوشمندانه و هدفمند برگزار گشت

حسن تقی زاده انصاری رئیس جامعه گردشگری الکترونیکی در گفت وگو با وبلاگ شخصی امیر، اضافه نمود: دوازدهمین نمایشگاه گردشگری با انتخاب شعاری هوشمندانه برگزار گشت، تحول دیجیتال در حوزه گردشگری شعار سال سازمان جهانی جهانگردی بود و سازمان میراث فرهنگی به درستی، شعاری با این مضمون را برای نمایشگاه انتخاب نموده بود.

او توضیح داد: خوشبختانه سال جاری شرکت های فعال در حوزه گردشگری الکترونیکی حضوری فعال، هدفمند و موثر در یک سالن اختصاصی داشتند و ظرفیت های این بخش را در معرض دیده علاقه مندان قرار دادند.

تقی زاده انصاری اضافه نمود: از مهمترین جلوه های دوازدهمین نمایشگاه گردشگری می توان به رونمایی از پروژه های الکترونیکی و توجه به فناوری اطلاعات از سوی بسیاری از شرکت های حاضر در این رویداد اشاره نمود، همچنین امضای تفاهم نامه جامعه گردشگری الکترونیکی با معاونت سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی در حاشیه نمایشگاه، نقطه عطفی در فعالیت های این حوزه به شمار می رود.

رئیس جامعه گردشگری الکترونیکی اظهار کرد: این تفاهم نامه که در راستای حمایت و پشتیبانی از اقدامات نوآورانه در حوزه گردشگری به امضا رسید و می تواند نویدبخش توجه به فناوری های نوین در این صنعت باشد.

او اضافه نمود: تکالیف مختلفی در این تفاهم نامه تبیین شده است که از جمله آنها می توان به تشکیل دبیرخانه با مسئولیت جامعه گردشگری الکترونیکی اشاره نمود، وظیفه این دبیرخانه جمع آوری ایده ها، طرح ها و حمایت از اقدامات نوآورانه در این بخش است.

تقی زاده انصاری اضافه نمود: انجام مطالعات لازم و نیازسنجی در حوزه های مختلف هوشمندسازی صنعت گردشگری از دیگر مفاد این تفاهم نامه است که مسئولیت آن به جامعه گردشگری الکترونیکی به عنوان عامل چهارم در این عرصه محول شده است.

رئیس جامعه گردشگری الکترونیکی با قدردانی از برگزاری هدفمند نمایشگاه گردشگری، توضیح داد: امیدواریم با آسیب شناسی نقاط ضعف و قوت و اصلاح و تغییر رویه های معمول از سوی مسئولان سازمان میراث فرهنگی، شاهد برگزاری نمایشگاهی باشکوهتر در سالهای آینده باشیم.

منبع: میراث آریا

به "نمایشگاه گردشگری سال جاری با انتخاب شعار هوشمندانه و هدفمند برگزار گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه گردشگری سال جاری با انتخاب شعار هوشمندانه و هدفمند برگزار گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید