مناظره بعدی ترامپ و بایدن برگزار می شود؟

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، خبرنگاران : مدیر کمپین انتخاباتی بایدن روز یکشنبه گفت: جو بایدن دوباره خواهان انجام مناظره دوم با ترامپ در اواخر این ماه است.

مناظره بعدی ترامپ و بایدن برگزار می شود؟

به گزارش وبلاگ شخصی امیر به نقل از ایرنا: سدریک ریچموند نماینده کنگره لوئیزیانا و مدیر کمپین انتخاباتی بایدن به شبکه ان بی سی گفت: بایدن نامزد دموکرات ها حاضر است در اواخر این ماه با ترامپ مناظره دوم انتخابات 2020 را انجام دهد به شرطی که رییس جمهوری دیگر مبتلا به کرونا نباشد و پروتوکل های ایمنی رعایت شود.

ریچموند اضافه کرد: من می دانم که بایدن می خواهد دوباره با ترامپ بحث کند و آمریکایی ها فاجعه ای را دیدند که دونالد ترامپ در اولین مناظره داشت.

ریچموند به عنوان مدیر کمپین انتخاباتی بایدن گفت: رویکرد ما به پروتکل های بهداشتی درباره مقابله با کرونا تغییر نکرده است و به توصیه های متخصصان و دانشمندان آمریکایی عمل می کنیم.

به دنبال ابتلای ترامپ به کرونا و مرخص شدن وی از بیمارستان روز یکشنبه مدعی شد هیچ دارویی برای ابتلا به کرونا دریافت نمی کند و گفت من در بیمارستان نوعی آنتی بادی دریافت کردم که بسیار خوب عمل کرد.

ترامپ عملکرد خود در مهار کرونا را خارق العاده توصیف کرد و گفت: چشم انداز این بیماری کشته شدن بیش از 2 میلیون نفر بود اما اکنون حدود 200 هزار نفر داریم، ما یک کار خارق العاده ای انجام دادیم. ما در اقتصاد هم این کار را انجام دادیم و آن رتبه نخست در جهان را داشت؛ ما به سرعت آن را احیا خواهیم کرد.

رئیس جمهوری آمریکا درباره برنامه و سیاست های دور دوم ریاست جمهوری خود هم گفت: نخستین کاری که ما باید انجام دهیم این است که کشور را بازگشایی کنیم، شما نمی توانید همچنان ایالت های دموکرات را بسته داشته باشید، آنها خوب کار نکرده اند.به نیویورک نگاه کنید، شبیه شهر ارواح شده است.

منبع: اقتصادنیوز

به "مناظره بعدی ترامپ و بایدن برگزار می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مناظره بعدی ترامپ و بایدن برگزار می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید