دیدار مردمی شهردار منطقه12 غیرحضوری اما روزانه شد

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، شیوع ویروس کرونا و ضرورت ها و توصیه ها مبنی بر کاهش و به حداقل رساندن تردد شهروندان در شهر موجب شد تا دیدار های مردمی شهردار منطقه12 که به صورت هفتگی برگزار می شد نه تنها محدود نگردد، بلکه به صورت روزانه، اما در قالب دیدار غیرحضوری و آنلاین دنبال گردد تا مردم فرصت بیشتری برای طرح نیازهای شهری و مسائل خود با مدیر شهری این منطقه داشته باشند.

دیدار مردمی شهردار منطقه12 غیرحضوری اما روزانه شد

وبلاگ شخصی امیر/ فاطمه عسگری نیا: شهردار منطقه 12 در گفت و گو با خبرنگار ما در این باره می گوید: با توجه به این که در سایه شیوع ویروس کرونا همگی ملزم به کاهش ترددهای خود در سطح شهر تهران هستیم، تصمیم گرفتیم تا امکان دیدار غیرحضوری با شهفرایندان را فراهم کنیم.

علی محمد سعادتی اضافه نمود: دیدار غیرحضوری با شهفرایندان، هم به سبب سرعت پاسخگویی و برطرف مسائل و هم به سبب کیفیت پاسخگویی باعث شد تا این شیوه را در دستورکار قرار دادیم و خوشبختانه با استقبال شهفرایندان نیز رو به رو شد.

او با بیان این که شهفرایندان می توانند برای انجام دیدار های غیرحضوری روزانه با مدیریت شهری منطقه به وسیله اداره روابط عمومی نسبت به ثبت نام در سامانه دیدار اقدام نمایند، گفت: با توجه به رضایت مندی شهفرایندان از این شیوه چه بسا امیدواریم این فرایند را به شکل دائمی در سال آینده و در ادامه راستا مدیریتی دنبال کنیم.

سعادتی یادآور شد: کاهش سفرهای غیرضروری درون شهری و افزایش بهره وری از زمان در کنار کوشش برای کنترل ویروس کرونا با جلوگیری از حضور مردم در اجتماعات، از دستاوردهای مهم برگزاری دیدار غیرحضوری شهرداری منطقه 12 بوده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "دیدار مردمی شهردار منطقه12 غیرحضوری اما روزانه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار مردمی شهردار منطقه12 غیرحضوری اما روزانه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید