مصدوم شدن 3 نفر در حادثه ریزش آوار در خیابان بهار تبریز

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، خبرنگاران/آذربایجان شرقی سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از مصدوم شدن سه نفر در حادثه ریزش آوار در خیابان بهار تبریز اطلاع داد.

مصدوم شدن 3 نفر در حادثه ریزش آوار در خیابان بهار تبریز

وحید شادی نیا در تشریح جزییات این حادثه اظهار کرد: حادثه ریزش آوار ساعت 16:34 به مرکز اورژانس اطلاع داده شد.

وی گفت: به دنبال وقوع حادثه آمبولانس های اورژانس به محل حادثه اعزام شدند و عملیات امدادرسانی ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز نیز در این خصوص گفت: بعد از ظهر امروز با گزارش وقوع حادثه آوار در ساختمان در حال تخریبی در خیابان شهید رنجبر و گرفتاری کارگران در زیر آوار، آتش نشانان جهت امداد رسانی به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، به نقل از امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، علیرضا زبردست با اشاره به واکنش سریع آتش نشانان در اجرای عملیات امدادی این حادثه اعلام کرد: ساختمان مستهلک به هنگام تخریب دچار ریزش شد و دو کارگر در این حادثه از زیر آوار جان سالم بدر برده و کارگر دیگر در زیر آوار گرفتار شد.

وی اضافه نمود: کارگر مدفون بر اثر سنگینی آوار دچار تنگی نفس شدید شده بود که تیم اعزامی با رعایت اصول ایمنی و امداد و نجات در عملیات آوار به کارگر دست یافته و با نصب دستگاه تنفسی، او را نجات دادند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز گفت: آتش نشانان پس از رها سازی کارگر مصدوم، وی را جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.

بر اساس این گزارش، اجرای عملیات امدادی این حادثه را آتش نشانان ایستگاه های 21 و 2 به سرانجام رساندند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مصدوم شدن 3 نفر در حادثه ریزش آوار در خیابان بهار تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصدوم شدن 3 نفر در حادثه ریزش آوار در خیابان بهار تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید