قاسم پور: در وزن تازه به خواسته ام رسیدم تا ذره ای از زحماتم جبران گردد

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، قهرمان وزن 92 کیلوگرم کشتی آزاد دنیا می گوید که بچه روستاست و با دعای هموطنان، هم استانی ها و هم محلی هایش قهرمان دنیا شده و ذره ای از زحماتش جبران شده است.

قاسم پور: در وزن تازه به خواسته ام رسیدم تا ذره ای از زحماتم جبران گردد

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، کامران قاسم پور بعد از آنکه در فینال وزن 92 کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی دنیا از سد حریف روس گذشت، در این خصوص گفت: خداراشکر توانستم این دو روز کشتی های خوبی بگیرم و ذره ای از زحماتم را جبران کنم. امیدوارم توانسته باشم برای لحظه ای دل هموطنان و هم استانی های عزیزم را شاد کنم.

وی در خصوص اینکه برد او مقابل حریف روس در رقابت تیمی برای کسب اسم قهرمانی دنیا موثر است، تاکید نمود: بله این را می دانستم.

قاسم پور گفت: من این روال را چند سال بود داشتم، اتفاقاتی افتاد که یک مدت به چیزی که خواستم نرسیدم، در وزن تازه به خواسته ام رسیدم. امیدوارم این فرایند ادامه داشته باشد و به آن چیزی که مد نظرم هست، با یاری خدا و دعای عزیزان برسم.

قهرمان جویباری کشتی آزاد دنیا با اشاره به اینکه بچه روستاست، در سرانجام اسم کرد: ما هر چه داریم از دعای مردم عزیز است که به ورزش لطف داشتند. از هم استانی هایم و جویباری ها و بچه محل هایم متشکرم که در این مدت دل شان برای کشتی می تپید، امیدوارم دل شان را شاد نموده باشم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قاسم پور: در وزن تازه به خواسته ام رسیدم تا ذره ای از زحماتم جبران گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاسم پور: در وزن تازه به خواسته ام رسیدم تا ذره ای از زحماتم جبران گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید