قائدی:عراق را با 3 گل می بریم

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، مهاجم تیم ملی فوتبال گفت: نیمار بازیکن مورد علاقه من است و افتخار می کنم که مردم این لقب را به من داده اند.

قائدی:عراق را با 3 گل می بریم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ شخصی امیر، مهدی قائدی در خصوص شرایط تیم ملی فوتبال گفت: خوشبختانه از روزی که به اردو آمدیم، همه چیز خوب است. با 2 بردی که داشتیم، دل مردم را یک مقدار شاد کردیم. با این روحیه قول می دهیم که دو بازی بعدی را هم ببریم و راهی مرحله بعد شویم.

وی در خصوص اینکه استقلالی است، اما دوستی صمیمانه ای با پرسپولیسی ها در اردو دارد، تاکید نمود: رقابت ها آنقدر به هم نزدیک است که مثل برادر در کنار یکدیگر هستیم. جدا از بحث استقلال و پرسپولیس، اینجا بحث ما فقط تیم ملی است. همه را می شناسم و رفاقت داشتیم. زمانی هم که حوصله مان سر رفته بود، با هم بازی کردیم. با بیرانوند، سردار و نعمتی بیشتر کنار هم هستیم.

مهاجم تیم ملی فوتبال در خصوص ملاقات با بحرین گفت: خیلی دوست داشتم گل بزنم، اما این اتفاق نیفتاد. حتی وقتی روی سکو بودم، انرژی خوبی داشتم که به زمین بیایم.

قائدی در خصوص اینکه به او لقب نیمار داده اند، مطرح کرد: این نظر لطف مردم بوده و افتخار می کنم که این لقب را به من داده اند. او هم بازیکن مورد علاقه من است. البته سعی می کنم تمام تصویرهای خوب از یک بازیکنان را بردارم و نمی خواهم هر استایلی که آنها دارند را اجرا کنم.

وی در خصوص پیش بینی اش از ملاقات با عراق گفت: 3 بر صفر این بازی را می بریم.

مهاجم تیم ملی فوتبال تاکید نمود: امیدوارم دو ملاقات بعدی را ببریم و خوشحالی کوچکی را در این دوران کرونا و شرایط سخت به مردم عزیز بدهیم تا یک مقدار از دغدغه هایشان کم گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "قائدی:عراق را با 3 گل می بریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قائدی:عراق را با 3 گل می بریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید