علائم خفیف کرونا را جدی بگیرید

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، تهران (پانا) - اگر به کرونا مبتلا شدید، فرایند تحت نظر بودن و درمان را از اولین علامت ها آغاز کنید، در این صورت احتمال شدت بیماری خیلی کم می گردد. علائم خفیف را جدی بگیرید و اگر دو روز ادامه پیدا کرد حتما به مرکز درمانی مراجعه کنید.

علائم خفیف کرونا را جدی بگیرید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، اگه علامت دارید ولی جواب تست کرونای شما منفی است، بنا را بر این بگذارید که به کرونا مبتلا شده اید.

اکنون تعداد کسانی که با علائم کرونا در بیمارستان ها بستری شده اند، اما نتیجه تست شان منفی است، بیشتر از کسانی است که تست آنان مثبت است، زیرا روزهای اول فکر می کردند کرونا ندارند اما حالا کار آن ها به بیمارستان کشیده شده است. پزشکان نیز باید دقت نمایند و بدانند برای آغاز درمان اولویت علامت بیمار است، نه نتیجه تست.

اگر مبتلا شده اید، نباید از داروهای شخص دیگری حتی بستگان نزدیکتان را بهره ببرید، زیرا هر دارو برای یک مرحله از بیماری است، همچنین اطلاعات در خصوص بیماری در حال افزایش است و داروها هم هرچند وقت یک بار تغییر می نمایند.

کرونا را باید جدی گرفت ولی نه طوری که از ترس آن زندگیتان کلا مختل گردد اگه مبتلا شدید، فرایند تحت نظر بودن و درمان را از اولین علامت ها آغاز کنید، در این صورت احتمال شدت بیماری خیلی کم می گردد. علائم خفیف رو جدی بگیرید و اگر دو روز ادامه پیدا کرد حتما به مرکز درمانی مراجعه کنید. کسانی که می گویند یک باره حالشان وخیم شده احتمالا علائم خفیف را جدی نگرفتند.

اکنون امکان ابتلای مجدد بیشتر از قبل شده است، اگر قبلاً مبتلا شدید، خصوصا بیشتر از 6 ماه از آن گذشته، خود را ایمن در نظر نگیرید، نباید فراموش کنید حتی اگر خودتان ایمن باشید باز ممکن است ناقل باشید.

منبع: خبرگزاری پانا

به "علائم خفیف کرونا را جدی بگیرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علائم خفیف کرونا را جدی بگیرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید