شکستن ساق پای بازیکن بافق در لیگ برتر هندبال زنان

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، سرمربی تیم هندبال زنان بافق گفت: متاسفانه حین بازی با ذوب آهن ساق پای یکی از بازیکنانم شکست و نتوانستیم تا انتهای بازی او را داشته باشیم.

شکستن ساق پای بازیکن بافق در لیگ برتر هندبال زنان

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، در جریان روز دوم رقابت های لیگ برتر هندبال زنان تیم ذوب آهن اصفهان که در رده سوم گروه B قرار گرفته است مقابل سنگ آهن بافق که در رده دوم قرار گرفته است با نتیجه 28 بر 25 به رجحان سید.

در ادامه گفت و گوی سرمربیان و بازیکنان تیم های ذوب آهن و سنگ آهن بافق را می خوانید.

ناهید غارسی سرمربی تیم هندبال سنگ آهن بافق بعد از شکست مقابل ذوب آهن اصفهان اظهار کرد: بازی فوق العاده جذاب، حساس و زیبایی بود، بازی هر سه ویژگی را داشت. متاسفانه چون بعضی از بازیکنانمان را در اختیار نداشتیم ضعیف آغاز کردیم. در حین بازی متاسفانه ساق پای یکی از بهترین بازیکنانم شکست و مجبور شدیم از ترکیب خارجش کنیم. یکی دیگر از بازیکنان خوبمان را نیز به سبب استرس زیادی که بر او وارد شده بود بیرون کشیدیم. سایر بازیکنان بازی را ادامه دادند ولی بازیکنان ذوب آهن عملکردشان خیلی بهتر از ما بود و ما امتیاز بازی را به آن ها دادیم. برد مبارکشان باشد، بازی فوق العاده خوب بود و تمام پروتکل های بهداشتی رعایت شده بود.

مژگان روح نواز بازیکن ذوب آهن اصفهان نیز بعد از رجحان مقابل سنگ آهن بافق گفت: خداراشکر توانستیم امتیاز بازی را با سه اختلاف بگیریم و پیروز میدان باشیم. امروز با وجودی که 3 بازیکن و کادر را در اختیار نداشتیم اما با برنامه ریزی که داشتیم خوب ظاهر شدیم و توانستیم از عهده بازی بربیاییم. امیدوارم در دو بازی بعدی هم نتایج خوبی بگیریم.

وی گفت: ذوب آهن قدمت بالایی در لیگ هندبال دارد، تعدادی از بازیکن در سالهای اخیر به سایر تیم ها رفتند اما الان همه بومی هستند و این موضوع سبب شده تیم یکدست گردد. روز به روز همه چیز پیشرفت می نماید و امیدواریم بهترین نتیجه را بگیریم.

نسرین رنجبر بازیکن هندبال سنگ آهن بافق گفت : بازی امروز خیلی سنگین بود. متاسفانه در نیمه اول نتوانستیم بازی را جمع کنیم. اوایل نیمه دوم پا به پای هم پیش می رفتیم اما بازی را به تجربه بهتر بازیکنان ذوب آهن واگذار کردیم.

زهرا علوی سرمربی تیم هندبال ذوب آهن اصفهان نیز بعد از رجحان تیمش مقابل سنگ آهن گفت: بازی خیلی جذابی بود. باید به تیم بافق یزد هم تبریک بگویم که با اینکه سال اولشان است در لیگ شرکت می نمایند تیم یکدست و خوبی دارند. ما در دور دوم ضعف ها را جبران کردیم. دور رفت مسابقات من نبودم و چند تن از بازیکنان نیز به کرونا مبتلا بودند و ضعف هایی داشتیم. به همین دلیل آن طور که باید ظاهر نشدیم و اکنون تمام نقطه ضعف ها را برطرف کردیم. چیزی که از بازیکنان انتظار داشتیم انجام دادند. تصمیممان این است که بتوانیم دو بازی دیگر را به خوبی انجام دهیم. من به تیمم امیدوارم و می دانم بازیکنانم تک تکشان خوب هستند و امیدواریم نتایج خوبی را بدست آوریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شکستن ساق پای بازیکن بافق در لیگ برتر هندبال زنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکستن ساق پای بازیکن بافق در لیگ برتر هندبال زنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید