سوریه، انتقال سرکرده های جدید داعش از سوی آمریکا به پایگاه التنف

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، منابع سوری از انتقال شمار دیگری از سرکرده های داعشی از زندانی در منطقه تحت کنترل قسد به پایگاه غیرقانونی خود در منطقه التنف در مرز عراق، سوریه و اردن با هدف استفاده از آنها برای حملات علیه ارتش سوریه پرده برداشتند.

سوریه، انتقال سرکرده های جدید داعش از سوی آمریکا به پایگاه التنف

به گزارش گروه بین الملل خبرگزای وبلاگ شخصی امیر به نقل از خبرگزاری سوریه(سانا)، منابع سوری از کشته شدن سه غیرنظامی سوری بر اثر مین برجای مانده از داعش در استان حماه خبر دادند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ شخصی امیر بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی وبلاگ شخصی امیر بخوانید. (کلیک کنید)

این منابع اعلام کردند: مین برجای مانده از تروریست های داعش هنگام عبور یک موتور سیکلت که سه غیرنظامی سوار بر آن بودند، منفجر شد.

منابع سوری بیان کردند: این مین در اطراف روستای ابولفه در حومه شرقی سلمیه در استان حماه رخ داد که سه نفر کشته شدند.

تروریست ها قبل از فروپاشی در مناطق مختلف سوریه اقدام به کارگذاشتن مین و تله های انفجاری نموده اند و پس از فرار این تروریست ها و شکست آنها در برابر ارتش سوریه، این مین های برجای مانده تلفات زیادی در میان غیرنظامیان برجای می گذارد.

نظامیان اشغالگر آمریکایی گروه دیگری از تروریست های داعش را از زندان های محل کنترل نیروهای قسد در استان حسکه به پایگاه الشدادی در حومه جنوبی آن منتقل کردند تا آنها را به پایگاه غیرقانونی خود در منطقه التنف در مرز سوریه، عراق و اردن منتقل نمایند.

منابع محلی سوری اعلام کردند که نظامیان اشغالگر آمریکایی وارد زندانی در حسکه شده و 10 داعشی را که گمان می رود از سرنموده های تکفیری ها باشند به همراه خود با بالگرد به شهر الشدادی بردند.

این منابع تاکید کردند: این زندانیان داعش از سوی اشغالگران آمریکایی تحت معاینات پزشکی قرار خواهند گرفت تا به منطقه التنف در مرز سوریه و اردن برده شوند تا از آنها برای حملات علیه مواضع ارتش سوریه و مراکز مسکونی و راه های حیاتی و تاسیسات مهم استفاده گردد.

نظامیان آمریکایی در طی دو سال گذشته شمار زیادی از تروریست ها را از زندان های محل کنترل شبه نظامیان قسد وابسته به واشنگتن در شهر حسکه و از اراضی عراق به پایگاه التنف منتقل نموده اند و هدفشان بهره برداری و احیای آنها برای ایفای نقش به این تروریست ها برای اجرای طرح های واشنگتن در منطقه است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سوریه، انتقال سرکرده های جدید داعش از سوی آمریکا به پایگاه التنف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوریه، انتقال سرکرده های جدید داعش از سوی آمریکا به پایگاه التنف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید