سرپل ذهاب همچنان در شرایط کرونایی قرمز و پر خطر است

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، معاون شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب گفت: فرایند ابتلای بیماران مثبت سرپایی و بستری در شهرستان که از چند هفته گذشته شروع شده سیر صعودی دارد.

سرپل ذهاب همچنان در شرایط کرونایی قرمز و پر خطر است

به گزارش از ، دکتر محسن مرادی گفت:در بیمارستان شهدای شهرستان سرپل ذهاب تا به امروز کمبود تخت نداشته ایم هرچند در بعضی از روز ها به دلیل تعداد تعداد و افزایش بستری های مثبت مشکل تخت برای دقایقی به وجود آمده، اما سریع مرتفع شده است.

او اضافه نمود: پیش بینی ما این است که سیر صعودی تعداد مبتلایان به بیماری همچنان تا 2هفته آینده ادامه دارد و همچنان در پیک پنجم در شرایط خطرناکی هستیم.

معاون شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب بیان داشت: رعایت شیوه نامه های بهداشتی، استفاده از ماسک بهداشتی، فاصله گرفتن از دیگران، عدم حضور در تجمعات و عدم خروج از منزل جز در موارد ضرورت همچنان برترین راه حل برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا است.

او گفت:کسانی که علایم بیماری های ویروسی و یا کرونا را دارند بنا را بر کرونا گذاشته و بلافاصله خودرا در منزل قرنطینه نموده و در صورت بدشدن اوضاع به بیمارستان مراجعه نمایند.

مرادی ادامه داد: راه رهایی بخش از ویروس کرونا انجام واکسیناسیون عمومی است که امید است با استقبال مردم فهیم شهرستان واکسیناسیون با حجم بالای روزانه انجام گردد که ایمنی لازم در شهرستان ایجاد گردد.

او گفت: در کنار واکسیناسیون حتما رعایت دستورالعمل های بهداشتی در دستور کار مردم باشد تا شهرستان هر چه سریعتر از پیک پنجم شیوع کرونا که شدت آن ازپیک های قبلی بسیار بیشتر است، عبور کند.

ق

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "سرپل ذهاب همچنان در شرایط کرونایی قرمز و پر خطر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپل ذهاب همچنان در شرایط کرونایی قرمز و پر خطر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید