رییس شورای شهر تهران: خط 7 مترو ایمن است

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به افتتاح خط 7 مترو که قرار است فردا و با حضور شهردار تهران صورت گیرد، گفت: این خط از ایمنی لازم برخوردار است و مسئله ای در آن وجود ندارد.

رییس شورای شهر تهران: خط 7 مترو ایمن است

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، محسن هاشمی رفسنجانی در انتها یکصد و شصتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع وبلاگ شخصی امیر گفت: در نیمه راه شورا قرار داشتیم که گزارشی کوتاه از اقدامات و عملکرد کمیسیون های تخصصی شورا توسط روسای این کمیسیون ها ارائه شد.

وی اضافه کرد: هر یک از کمیسیون ها گزارشی از آنچه که به عنوان برنامه های خود ظرف دو سال گذشته بود ارائه کردند و برنامه های آینده خود را نیز تشریح کردند. در ادامه، انتخابات ریاست شورا برگزار گردید که ریاست شورا با 18 رای و نایب رئیس با 17 رای و همچنین منشی ها با 16 و 14 رای انتخاب شدند و ثباتی در شورا ایجاد شد.

وی ادامه داد: امیدواریم همین ثبات در مدیریت شهری هم ظرف سال های آینده حفظ گردد تا شاهد انجام اقداماتی خوب و موثر باشیم. شورای شهر تهران در این دوره فعالیت قابل قبولی داشته و از فعالیت آن می توان دفاع کرد و سعی کردیم تا همان وعده هایی را که داده بودیم را عملی کنیم.

رییس شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت های خود در مورد آنچه که به عنوان وعده به مردم شهر تهران داده شده و کوشش برای عمل به آنها اجرا شده، گفت: برای مثال ما به شفافیت بیشتر وعده داده بودیم که دیدید برای این موضوع اقدامات بسیار خوبی انجام شد و امروز مردم به خوبی می دانند در شورا چه می گذرد.

وی در پاسخ به سوالی در مورد حفظ هیات رئیسه که صرفا با هدف حفظ ثبات بوده یا اقدامی سیاسی بوده است، گفت: شورا سیاستی نداشته باشد اما همدلی و انسجام بین اعضا وجود داشته باشد که هم به نفع شوراست و هم باید الگوی سایر شهرها باشد.

وی در مورد سه رای سفید در انتخابات ریاست شورای شهر تهران نیز گفت: من نمی دانم آن سه نفر چه کسانی بودند؟ اما کوشش می کنم به گونه ای رفتار کنم که این سه رای سفید هم در آینده تغییر کند.

هاشمی در تشریح اولویت های شورای شهر تهران در سومین سال از فعالیت خود، گفت: بحث آلودگی هوا و ترافیک و معضلات اجتماعی از درخواست های شهروندان است که کوشش می کنیم این موضوعات را بیشتر مورد توجه قرار دهیم.

وی در پاسخ به سوالی درخصوص سفر خود به شهر ارومچی در غرب چین گفت: در آنجا اقدام مثبتی در حوزه واگن سازی و خطوط بی آر تی در جریان است که من برای بازدید به آنجا رفته بودم. در آنجا 7 خط مترو به ظرفیت سه میلیون نفر ساخته می گردد که سفر من هم سفری کاری برای بعضی همکاری ها در آینده بود.

رییس شورای اسلامی شهر تهران در مورد محکومیت ناهید خداکرمی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران نیز گفت: این حکم هنوز قطعی نشده و ما با دستگاه قضایی رایزنی خواهیم کرد تا تخفیف بیشتری برای ایشان اعمال گردد.

وی در مورد افتتاح خط 7 مترو تهران نیز گفت: این خط از ایمنی لازم برخوردار است و من فردا در مراسم افتتاح آن حضور پیدا خواهم کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رییس شورای شهر تهران: خط 7 مترو ایمن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییس شورای شهر تهران: خط 7 مترو ایمن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید