روایت فعالان فضای مجازی از نظارت بر سلامت انتخابات

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، جمعی از فعالان فضای مجازی که به عنوان ناظر مردمی شورای نگهبان بر سلامت انتخابات نظارت داشتند، روایت های خود را با سخنگوی شورای نگهبان در میان گذاشتند.

روایت فعالان فضای مجازی از نظارت بر سلامت انتخابات

به گزارش ، جمعی از فعالان فضای مجازی که به عنوان ناظر مردمی شورای نگهبان بر سلامت انتخابات نظارت داشتند، روایت های خود را با سخنگوی شورای نگهبان در میان گذاشتند.

فعالان فضای مجازی، روز آدینه در شعبه های اخذ رای در نقاط مختلف تهران مستقر شده و به عنوان ناظر مردمی شورای نگهبان، بر سلامت انتخابات نظارت کردند و در جریان فرآیند نظارت بر فرایند برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری قرار گرفتند.

روایت های این ناظران از برگزاری انتخابات در شبکه های اجتماعی منتشر شد و گزارش آنان در مورد نظارت بر سلامت انتخابات به سخنگوی شورای نگهبان ارائه شد.

در این جلسه که با حضور هادی طحان نظیف عضو حقوقدان شورای نگهبان برگزار گردید، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان دیدگاه های فعالان فضای مجازی در مورد فرایند برگزاری و نظارت بر انتخابات در ایران را شنید و به سئوالات آنان پاسخ گفت و در سرانجام نیز از فعالیت های آنان تقدیر و تشکر کرد.

نظارت بر انتخابات در نظام جمهوری اسلامی ایران توسط هزاران نفر از اقشار مختلف مردم صورت می گیرد و صحت انتخابات با گزارش های آنان تایید یا رد می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "روایت فعالان فضای مجازی از نظارت بر سلامت انتخابات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت فعالان فضای مجازی از نظارت بر سلامت انتخابات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید