روایت روزنامه های عربستان از باخت پرسپولیس مقابل الهلال

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، در یکی از بازی های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب قاره، شب گذشته تیم الهلال عربستان پیروز شد با سه گل پرسپولیس ایران را شکست بدهد و راهی مرحله نیمه نهایی گردد. ساعاتی پیش از این مسابقه، تیم النصر دیگر نماینده عربستان هم با رجحان 5 بر یک مقابل الوحده امارات به نیمه نهایی صعود نموده بود.

روایت روزنامه های عربستان از باخت پرسپولیس مقابل الهلال

این دو پیروزی نمایندگان عربستان بازتاب گسترده ای در رسانه های عربستانی داشته است.

روزنامه الشرق الاوسط در گزارش خود از نمایندگان عربستان در لیگ قهرمانان آسیا، تیتر زد: موج الهلال پرسپولیس را غرق کرد. این روزنامه در گزارش خود با اشاره به اتفاقات مسابقه نوشت: الهلال برای غلبه بر پرسپولیس رقیب ایرانی خود با وجود دو بار صعود به فینال آسیا در چند سال گذشته، مشکل چندانی پیدا نکرد.

روزنامه الریاضیه با قرار دادن عکس عبدالرزاق حمدالله و بافاتیمبی گومیس مهاجمان النصر و الهلال روی جلد اصلی خود تیتر زد: النصر درخشید و هلال ظاهر شد. در بخش ابتدایی این مطلب آمده است: این یک شب معمولی نبود که ریاض دیروز آن را تجربه کرد.. شهری پر جنب و جوش… قلب ساکنان آن بین پیروزی و هلال تقسیم شده است.. النصر پیروز شد.. الهلال برنده شد.

روزنامه الریاض هم با اشاره به حضور دو نماینده عربستان در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا تیتر زد: آسیا سعودی صحبت می نماید.

روزنامه المدینه نوشت که الهلال پرسپولیس را حذف کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "روایت روزنامه های عربستان از باخت پرسپولیس مقابل الهلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت روزنامه های عربستان از باخت پرسپولیس مقابل الهلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید