روابط عمومی مجلس: نباید آنالیز تعطیلی مجلس را به حفاظت بهداشتی از نمایندگان تقلیل داد

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، در پی انتشار نامه نمکی، رییس ستاد ملی مقابله با کرونا خطاب به علی لاریجانی، اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس در اطلاعیه ای ضمن تشریح ساز و کار آنالیز درخواست رییس ستاد ملی مقابله با کرونا برای تعطیلی جلسات هفته آینده مجلس اظهار داشت که نباید تعطیلی مجلس را به حفاظت بهداشتی از نمایندگان تقلیل داد.

روابط عمومی مجلس: نباید آنالیز تعطیلی مجلس را به حفاظت بهداشتی از نمایندگان تقلیل داد

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، در اطلاعیه اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

1. سیاست ستاد ملی مقابله با کرونا که رسما به مجلس شورای اسلامی اعلام شده، در شرایط کنونی، جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در تهران و دیگر حوزه های انتخابیه است. لذا بنا به درخواست ریاست محترم این ستاد از رییس محترم مجلس شورای اسلامی مبنی بر تعطیلی جلسات علنی و غیر علنی تا اطلاع ثانوی، فردا، شنبه 10 اسفند، موضوع در جلسه ای با حضور اعضای محترم هیئت رییسه آنالیز و درباره چگونگی کار مجلس در هفته پیش رو و موضوعاتی که در دستور مجلس قراردارد، تصمیم گیری خواهد شد. بدیهی است به محض اتخاذ تصمیم توسط هیئت رییسه محترم، نمایندگان محترم و مردم عزیز از آن آگاه خواهند شد.

2.با توجه به این که نمایندگان در ایام تبلیغات انتخاباتی با عموم مردم در استان های مختلف در تماس بوده و ممکن است بسیاری از آنها صرفنظر از ابتلا یا عدم ابتلا ناقل ویروس کرونا باشند، تجمع آنان در صحن نهایتا، شیوع ویروس کرونا را نه فقط در محدوده مجلس بلکه در دیگر مجامع عمومی، حوزه های انتخابیه و احتمال سرایت آن را به مراجعه کنندگان تشدید خواهد نمود. لذا توصیه اکید ستاد ملی مقابله با کرونا، اتخاذ تصمیم و تدبیر عاجل در مورد جلسات علنی و غیر علنی توسط هیئت رییسه محترم است.

3. ضریب شیوع ویروس کرونا در محیط مجلس و سپس تسری آن به محیط بیرون به دلیل حضور نمایندگانی از همه نقاط کشور از جمله استان های درگیر و مراجعات پرشمار و مستمر مردمی از اقصی نقاط با هیچ یک از دستگاه های حاکمیتی قابل مقایسه نیست. بنابراین چنانچه تمهیداتی برای مقابله با شیوع کرونا در مجلس اتخاذ گردد، رویکرد و گستره ملی داشته و مبتنی بر توصیه موکد ستاد ملی مقابله با کروناست که از پشتوانه شورای عالی امنیت ملی برخوردار است و نباید آن را به حفاظت بهداشتی از نمایندگان مجلس تقلیل داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "روابط عمومی مجلس: نباید آنالیز تعطیلی مجلس را به حفاظت بهداشتی از نمایندگان تقلیل داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روابط عمومی مجلس: نباید آنالیز تعطیلی مجلس را به حفاظت بهداشتی از نمایندگان تقلیل داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید