رنگ آبی بر پیکر هرم عظیم ، هشدار کرونا تا مصر باستان رفت

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، همزمان با گذر آمار تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در مصر از رقم 3000، مجموعه اهرام سه گانه در روز جهانی میراث به رنگ آبی درآمد و پیغام در خانه بمانید بر آنها نقش بست.

رنگ آبی بر پیکر هرم عظیم ، هشدار کرونا تا مصر باستان رفت

به گزارش وبلاگ شخصی امیر به نقل از ای پی، خالد العنانی (وزیر گردشگری و آثار باستانی مصر) در مراسم بزرگداشت روز دنیای میراث در 18 آوریل حضور داشت و شاهد نقش بستن پیغام های در خانه بمانید، ایمن باشید و مصر را در آینده نزدیک تجربه کنید بر دیوار اهرام جیزه بیرون شهر قاهره بود.

با شیوع کرونا در سراسر دنیا، مصر هم درهای تمام گردشگاه های باستانی خود به روی گردشگران بست و از درآمد ده ها میلیون دلاری این صنعت در چند هفته اخیر محروم مانده است. مدارس، مسجدها، کلیساها، دانشگاه ها و فرودگاه های بین المللی هم تا زمان از بین رفتن خطر ابتلا به کووید-19 بسته شده اند و رستوران ها، کافه ها، مال ها و فضاهای ورزشی شب ها اجازه کار کردن ندارند تا مردم به در خانه ماندن تشویق شوند.

تا انتها روز شنبه 18 آوریل 3032 نفر در مصر به ویروس کرونا مبتلا و 224 نفر قربانی آن شده اند. آمار روز شنبه 188 بیمار تازه و 19 مرگ ناشی از کووید-19 بود. ضمن اینکه دست کم 700 نفر هم بهبود یافته و بیماری را پشت سر گذاشته اند.

منبع: همشهری آنلاین

به "رنگ آبی بر پیکر هرم عظیم ، هشدار کرونا تا مصر باستان رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رنگ آبی بر پیکر هرم عظیم ، هشدار کرونا تا مصر باستان رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید