رزمایش رهبری نیروی زمینی ارتش، مبتنی بر دفاع بیولوژیک است

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، خبرنگاران/اصفهان فرمانده گروه 44 توپخانه ارتش در اصفهان، گفت: رزمایش رهبری نیروی زمینی ارتش مبتنی بر دفاع بیولوژیک و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در خمینی شهر اجرا شد.

رزمایش رهبری نیروی زمینی ارتش، مبتنی بر دفاع بیولوژیک است

سرهنگ سیاوش میهمن دوست، امروز (چهارشنبه-28 اسفند) در جمع وبلاگ شخصی امیر با اعلام این خبر در خصوص این رزمایش، گفت: رزمایش نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از 25 اسفند ماه با شعار لبیک یا خامنه ای در سراسر کشور شروع شد.

وی در خصوص اقدامات اجرا شده در این رزمایش، گفت: این رزمایش مبتنی بر دفاع بیولوژیک و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا است که در 5 گام در حال انجام است.

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، فرمانده گروه 44 توپخانه ارتش در اصفهان، اضافه کرد: گام اول کنترل ورودی و خروجی شهرها، گام دوم ایجاد ایستگاه های سیار و ثابت تشخیص، گام سوم شناسایی و غربالگری بیماران، گام چهارم گندزدایی و ضد عفونی کردن معابر و اماکن شهری و گام آخر ایجاد نقاهتگاه و برپایی بیمارستان های صحرایی است.

وی با تاکید بر اهمیت این اقدامات، گفت: در این راستا نیروی زمینی ارتش نیروها را در بیش از 300 نقطه مستقر نموده است.

میهمن دوست با ابراز امیدواری از نتیجه بخش بودن این اقدامات در شهرستان خمینی شهر گفت: این اقدامات در شهرها و استان های مورد درخواست انجام می گردد و به همین دلیل امروز ما از گروه توپخانه 44 اصفهان در قالب تیم پزشکی بنا به درخواست مسئولان خمینی شهر در این شهر حاضر شدیم.

فرمانده گروه 44 توپخانه ارتش در اصفهان، اعلام نمود: با ایجاد ایستگاه تشخیص، شناسایی و غربالگری کرونا توسط تیم پزشکی ارتش اقداماتمان را در خمینی شهر شروع کردیم. همچنین ضدعفونی و گندزدایی معابر خمینی شهر را نیز در دستور کار قرار دادیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رزمایش رهبری نیروی زمینی ارتش، مبتنی بر دفاع بیولوژیک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رزمایش رهبری نیروی زمینی ارتش، مبتنی بر دفاع بیولوژیک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید