دستگیری دزد بیمارستان های شمال تهران

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور از دستگیری سارقی با 20 فقره سرقت، اطلاع داد وگفت: متهم در ساعت ملاقات با حضور در بیمارستان های شمال تهران از همراهان بیمار گوشی موبایل کش روی می کرد.

دستگیری دزد بیمارستان های شمال تهران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ شخصی امیر، فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور از دستگیری دزدی با 20 فقره سرقت، اطلاع داد وگفت: متهم در ساعت ملاقات با حضور در بیمارستان های شمال تهران از همراهان بیمار گوشی موبایل کش روی می کرد.

سرهنگ رضا جنتی در تشریح این خبر، بیان داشت: اخیرا تعدادی از همراهان بیمار با مراجعه به دفتر انتظامات بیمارستان های شمال تهران در مورد سرقت گوشی شان در ساعت ملاقات در بیمارستان ها شکایت داشتند.

وی با بیان اینکه سرقت ها در ساعت ملاقات اتفاق می افتاد، ظن ماموران مبنی بر اینکه دزد یا دزدان به عنوان همراه در بخش های عمومی تردد دارند، قوت گرفت، ادامه داد: در تحقیقات پلیسی معین شد که سرقت ها توسط یک نفر انجام می گردد و در تحقیقات بعدی چهره دزد شناسایی و تصویری از چهره این متهم در اختیار ماموران انتظامی بیمارستان ها قرار داده شد.

وی گفت: ماموران بیمارستان ها ضمن کنترل تردد افراد عبوری، دزد را در بیمارستان شناسایی و پیروز شدند وی را که پس از سرقت موبایل یکی از همراهان بیمار، قصد خروج از بیمارستان را داشت دستگیر و به دفتر پلیس منتقل نمایند.

این مقام انتظامی بیان داشت: دزد که در ابتدا منکر هرگونه جرم ارتکابی بود، با دیدن تصاویر ضبط شده لب به اعتراف گگردد و گفت: از یکی از شهرستان ها به شهر تهران برای یافتن کار مراجعه نموده است و، چون شب ها محلی برای خوابیدن نداشت به بیمارستان های شمال تهران مراجعه و در قسمت استراحت همراهان بیمار می خوابیده که یک شب گوشی یکی از همراهان را سرقت و این اولین سرقت موجب شد که در طول یک ماه اخیر که به تهران حضور دارد مرتکب 20 فقره سرقت گوشی همراه بگردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دستگیری دزد بیمارستان های شمال تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری دزد بیمارستان های شمال تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید