دزفول نیازمند تأمین امنیت در بخش سرمایه گذاری است

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، حبیب الله آصفی پیش از ظهر امروز سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان دزفول که به تودیع و معارفه فرماندهی انتظامی این شهرستان اختصاص داشت، به فاجعه تلخ اتفاق افتاده برای حجاج در کشور عربستان اشاره و اظهار کرد: امیدوار هستیم که در آینده نزدیک، اسرار این فاجعه دردناک فاش گردد چرا که اخبار متناقض است و مقامات عربستانی سعی بر سرپوش گذاشتن بر مسائل دارند.

دزفول نیازمند تأمین امنیت در بخش سرمایه گذاری است

وی همچنین با بیان اینکه شهرستان دزفول با برخورداری از 500 هزار نفر جمعیت، یک حوزه بازرگانی و کشاورزی محسوب می گردد، عنوان نمود: به همین دلیل مهاجرت های زیادی در دزفول صورت می گیرد و روزانه بیش از 20 هزار جمعیت سیار در این شهرستان تردد دارند که از این نظر با توجه به رفت وآمدهای متعدد، نیروی انتظامی دزفول بار امنیتی استان های هم جوار را نیز تأمین می نماید.

فرماندار دزفول با بیان اینکه نگرانی ها در مورد امنیت شهرستان به معنای توجه نکردن به خدمات نیروی انتظامی نیست، اضافه کرد: با توجه به آمارهای رسمی که از استان رسیده، فرماندهی انتظامی دزفول رتبه قابل قبولی را کسب نموده است که ازاین جهت مایه دلگرمی است. ضمن اینکه شورای تأمین شهرستان نیز نهایت همکاری خود را در بحث تأمین امنیت با این ارگان داشته است.

آصفی با اشاره به اینکه دزفول نیازمند توجه زیاد در تمام حوزه ها است، گفت: شهرستان دزفول حوزه پهناوری است که با برخورداری از ظرفیت های فراوان، 250 کیلومتر وسعت و هم جواری با استان های چهارمحال بختیاری، ایلام و لرستان حتی توان استان شدن را نیز دارد و به همین خاطر سازمان دهی های بزرگی را طلب می نماید.

وی با بیان اینکه دزفول در قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی خدمات زیادی به کشور داشته است، عنوان نمود: با توجه به اینکه ظرفیت های کشاورزی و گردشگری زیادی در دزفول وجود دارد؛ بنابراین این شهرستان نیازمند تأمین امنیت در بخش سرمایه گذاری است و این یکی از مطالبات اصلی ادارات دزفول محسوب می گردد تا بخش های مالی بتوانند سرمایه های این شهرستان را با آمادگی بیشتری به کار بگیرند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دزفول نیازمند تأمین امنیت در بخش سرمایه گذاری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دزفول نیازمند تأمین امنیت در بخش سرمایه گذاری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید