دانشگاه صداوسیما مدرسه کارگاهی فیلم نامه برگزار می نماید

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، دانشگاه صداوسیما نخستین دوره آموزشی مدرسه کارگاهی فیلم نامه خود را با همکاری سازمان هنری و رسانه ای اوج برگزار می نماید.

دانشگاه صداوسیما مدرسه کارگاهی فیلم نامه برگزار می نماید

به گزارش گروه سیما وبلاگ شخصی امیر از فارس، دانشگاه صدا و سیما نخستین دوره آموزشی مدرسه کارگاهی فیلم نامه را با حمایت سازمان هنری و رسانه ای اوج برای تربیت فیلم نامه نویسان خلاق، مستعد و پر کوشش برگزار می نماید.

بنا بر این گزارش، این دوره به صورت کارگاهی و با حضور استادان راهنمای برجسته؛ ابراهیم حاتمی کیا، احمدرضا درویش، بهروز افخمی، رضا میرکریمی، محمدمهدی عسگرپور، پرویز شیخ طادی، هادی مقدم دوست و محمدحسین مهدویان، برگزار خواهد شد.

در طول دوره، هر یک از هنرجویان، نگارش یک فیلم نامه را از مرحله ارائه ایده تا تبدیل به طرح، سیناپس و فیلم نامه به صورت عملی زیر نظر یکی از استادان راهنما، تجربه می نمایند.

ثبت نام از روز چهارشنبه، یکم مرداد 1399 شروع و تا روز پنج شنبه، سی ام مرداد 1399 ادامه خواهد یافت.

علاقمندان باید برای اطلاع از شرایط شرکت در فراخوان و ثبت نام در دوره به آدرس https://script.iribu.ac.ir مراجعه نمایند. داوطلبان همچنین برای طرح سوالات خود می توانند با پست الکترونیک script@iribu.ac.ir مکاتبه نمایند.

همچنین تعدادی از فیلم نامه های برتر به انتخاب سازمان هنری رسانه ای اوج، با کارگردانی یکی از کارگردان های مورد نظر این سازمان به مرحله فراوری خواهد رسید.

منبع: جام جم آنلاین

به "دانشگاه صداوسیما مدرسه کارگاهی فیلم نامه برگزار می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه صداوسیما مدرسه کارگاهی فیلم نامه برگزار می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید