خبرنگاران هفت نفر از عاملان سرقت های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، زاهدان- خبرنگاران- رییس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: هفت نفر از عاملان سرقت های مسلحانه و تجاوز به عنف با تلاش شبانه روزی پلیس در جنوب شرق کشور دستگیر و 25 فقره سرقت نیز کشف شد.

خبرنگاران هفت نفر از عاملان سرقت های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند

سرهنگ ابراهیم ملاشاهی روز چهارشنبه در این باره اظهارداشت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده های عملیاتی سطح استان در بررسی پرونده های سرقت های مسلحانه و به عنف در هفته گذشته هفت نفر از عاملان این سرقت ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

وی اضافه کرد: در این راستا ماموران انتظامی شهرستان های زاهدان،ایرانشهر،مهرستان و سرباز با هماهنگی های قضایی این سارقان را در عملیات های مختلف دستگیر کردند.

رییس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: در پی دستگیری این سارقان، یک دستگاه خودرو و 2 دستگاه موتورسیکلت مسروقه، 14دستگاه تلفن همراه و مقادیری وجه نقد مسروقه، یک قبضه سلاح کلاش، یک قبضه کلت کمری و چند قبضه سلاح سرد کشف شد.

وی شرح داد: متهمان در بازپرسی های به عمل آمده به یک فقره سرقت مسلحانه منزل، یک فقره سرقت مسلحانه مغازه، یک فقره سرقت مسلحانه خودرو، پنج فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه، 2 فقره سرقت به عنف منزل،2 فقره سرقت به عنف موتورسیکلت و 13 فقره سرقت وجه نقد و تلفن همراه اعتراف کردند.

ملاشاهی با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرایم احتمالی اظهار داشت: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح های ارتقای امنیت اجتماعی بویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت های به عنف و مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و در این جهت از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران هفت نفر از عاملان سرقت های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هفت نفر از عاملان سرقت های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید