خبرنگاران نحوه جدید اداره تهران برای مقابله با کرونا فردا اعلام می گردد

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، تهران-خبرنگاران- رئیس ستاد مقابله با بیماری کرونا در استان تهران اطلاع داد: دستورات فنی و نحوه جدید اداره پایتخت فردا(شنبه) به وسیله استانداری تهران اعلام می گردد.

خبرنگاران نحوه جدید اداره تهران برای مقابله با کرونا فردا اعلام می گردد

علیرضا زالی آدینه شب در مصاحبه ای با وبلاگ شخصی امیر گفت: امروز نشستی با حضور مسئولان مختلف در قرارگاه ثارالله تهران برگزار و مصوبات مهمی از سوی دستگاه های اجرایی، امنیتی، انتظامی و قضایی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا اتخاذ شد.

وی بدون اشاره به جزییات این تصمیمات اضافه کرد: این مصوبات فردا(بیست و چهارم اسفند) به وسیله استانداری تهران به دستگاه های مرتبط ابلاغ خواهد شد.

زالی یکی از این تصمیمات را استقرار مراقبین سلامت در بیمارستان ها برای نظارت و کنترل افراد مبتلا به ویروس کرونا بیان نمود.

وی گفت: مراقبین سلامت از فردا شنبه در بیمارستان ها مستقر می شوند تا به محض این که بیماری فردی با تشخیص کرونا مثبت تشخیص شد، از همانجا با خانواده ها تماس خواهند گرفت و نسبت به شناسایی، ایزوله سازی و قرنطینه وی در خانه اقدام می نمایند.

طبق آخرین آمار وزارت بهداشت، تا به امروز 11 هزار و 364 نفر در کشور به بیماری کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد 512 نفر جان خود را از دست داده و 3529 تن دیگر بهبود یافته اند.

استان تهران با نزدیک سه هزار بیمار کرونایی بیشترین آمار ابتلا به آن را در سطح کشور دارد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران نحوه جدید اداره تهران برای مقابله با کرونا فردا اعلام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نحوه جدید اداره تهران برای مقابله با کرونا فردا اعلام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید