خبرنگاران اعتراض رسمی باشگاه پرسپولیس به قضاوت دیدار با سایپا

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، تهران- خبرنگاران- باشگاه پرسپولیس اعتراض خود را به طور رسمی نسبت به قضاوت داور در دیدار این تیم برابر سایپا در هفته نخست لیگ بیستم اظهار داشت.

خبرنگاران اعتراض رسمی باشگاه پرسپولیس به قضاوت دیدار با سایپا

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، باشگاه پرسپولیس در نامه ای رسمی، ضمن تقدیر از تلاش ها و اقدامات صورت گرفته از سوی فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، و دپارتمان و جامعه داوری کشور برای ارتقا سطح داوری رقابت های فوتبال ایران، نسبت به قضاوت داور مسابقه پرسپولیس و سایپا از سری مسابقات هفته اول دوره بیستم لیگ برتر(جام خلیج فارس) اعتراض کرد.

یک اخراج اشتباه و کارت زردهای متعدد، عدم اعلام یک پنالتی به نفع سرخپوشان (هر دو به گواه کارشناسان داوری) و به کار رفتن ادبیات نامناسب از سوی داور در برخورد با بازیکنان از جمله مواردی بوده که در رابطه با قضاوت داور این مسابقه مورد اعتراض باشگاه قرار گرفته است.

باشگاه پرسپولیس همچنین خواستار وحدت رویه در تصمیمات داوران در مجموعه مسابقات به منظور برقراری عدالت و ایجاد شرایط برابر در رقابت بین تیم ها، در این زمینه شد.

دیدار تیم های پرسپولیس و سایپا در نخستین هفته فصل جدیدلیگ برتر با تساوی بدون گل و اخراج کمال کامیابی نیا در دقیقه 80 به خاتمه رسید.

قضاوت این دیدار برعهده حسن اکرمی بود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران اعتراض رسمی باشگاه پرسپولیس به قضاوت دیدار با سایپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اعتراض رسمی باشگاه پرسپولیس به قضاوت دیدار با سایپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید