جمع آوری رزومه قوی برای دانشجویان با عقد قرارداد صنعتی

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) شهرری گفت: عقد قراردادهای صنعتی برای مجریان آن بهره اقتصادی و برای دانشجویان رزومه قوی خواهد داشت.

جمع آوری رزومه قوی برای دانشجویان با عقد قرارداد صنعتی

محمدمهدی نیکخواه نیکخو در تبادل نظر با خبرگزاری وبلاگ شخصی امیر در شهرری اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری با هدف خدمات صنعتی به شرکت های مستقر در شهرک صنعتی حضور فعالی داشته است و در آینده نزدیک موجب می گردد که از ظرفیت های تخصصی فرهیختگان، استادان و دانشجویان علاقه مند به حضور در عرصه واقعی صنعت استفاده گردد.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری اضافه نمود: عقد قراردادهای صنعتی برای مجریان آن بهره اقتصادی و برای دانشجویان رزومه قوی خواهد داشت و استادان نیز برای تکمیل سقف حضور موظف شان در کنار تدریس دانشگاه به فعالیت صنعتی می پردازند .

مسئول کلینیک فناوری و کسب و کار مستقر در شهرک صنعتی شمس آباد اهمیت صنعت سنگ در ایران را یاد آور شد و ادامه داد: صنعت سنگ با توجه به گستردگی و ظرفیت بالا از دیرباز مورد توجه ایرانیان بوده است؛ پایداری طبیعی سنگ در ساختمان ها، جنگ افزارها، دست افزارها، دست نوشته های سنگی به جای مانده از دوران گذشته تا به امروز به نمایش درآمده است.

نیکخو اعلام نمود: با توجه به وجود بیش از یکصد واحد صنایع حوزه سنگ در شهرک شمس آباد امید است با حضور دانشگاه، پیشنهادهای سازنده و ارائه طرق عملی، صنعتی سبز را برای سنگ، بدون ضایعات و هدررفت منابع به وجود آوریم و مسلماً در این حوزه سرمایه های ملی نیز حفظ خواهند شد.

مسئول کلینیک فناوری و کسب و کار مستقر در شهرک صنعتی شمس آباد عنوان نمود: افزایش توانایی و کسب تجارب صنعتی استادان و دانشجویان با تشکیل هسته های فناور، کارگروه های فنی و فعالیت در چارچوب تحقیق توسعه (R&D) صنایع، دانشگاه را به سمت صنعتی شدن پیش می برد و به تبع آن علاوه بر منفعت اقتصادی، آینده درخشانی را برای همگان رقم خواهد زد.

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، کلینیک فناوری و کسب و کار مستقر در شهرک صنعتی شمس آباد توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری راه اندازی شده و نیکخواه نیکخو عضو هیئت علمی واحد یادگار امام (ره) مسئولیت آن را بر عهده دارد.

شهرک صنعتی شمس آباد با داشتن حدود 3 هزار واحد صنعتی ، بزرگترین شهرک صنعتی خاورمیانه است که با توجه به موقعیت جغرافیایی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری ظرفیت ارزشمندی برای تحقق ارتباط میان صنعت و دانشگاه فراهم می نماید.

4117/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "جمع آوری رزومه قوی برای دانشجویان با عقد قرارداد صنعتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمع آوری رزومه قوی برای دانشجویان با عقد قرارداد صنعتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید