جشن تولد با 100 هزارتومان جایزه به مهمانان !

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، هتل یار که بدلیل تخفیف های متنوع خود در هتلهای داخلی بین کاربران ایرانی به محبوب ترین سایت گردشگری معروف شده، چند سالی است که علاوه بر تخفیف ، به کسانی که هتل خود را به وسیله این شبکه رزرو می نمایند، امتیاز جداگانه ای می دهد و کاربران با جمع کردن این امتیازها و رساندن آن ها به500 امتیاز می توانند به اندازه 500 هزار تومان از هزینه هتل خود را پرداخت نمایند.

جشن تولد با 100 هزارتومان جایزه به مهمانان !

سایت اینترنتی Hotelyar.com که ده سال پیش با همکاری هتلهای داخلی ایجاد شد، با نام شبکه رزرواسیون اینترنتی هتلهای ایران فعالیت می نماید و در اقدامی جالب به مناسبت ده سالگی این شبکه به تمامی کاربران قدیمی و کاربران جدیدی که نتوانسته اند به حدنصاب 500 امتیاز برای دریافت هتل رایگان برسند ، 100 امتیاز معادل 100 هزار تومان هدیه می دهد که به این دسته از کاربران به رسیدن به امتیاز 500 یاری کند.

یکی از فواید این طرح این است که با توجه به اینکه تقریباً تمامی هتلهای مطرح کشور(حدود 600 هتل) عضو این شبکه هستند ، محدودیتی بابت انتخاب هتل وجود ندارد و این امتیاز را از ارزانترین هتلها تا هتلهای گران قیمت 5 ستاره می توان مصرف کرد.

البته ظاهراً بسیاری از کاربران این شبکه نیازی به این گونه هدیه ها ندارند زیرا بخشی از کاربران این شبکه را افرادی شامل می شوند که یاد گرفته اند برای دوستان ، اقوام و همکاران خود زحمت رزرو هتل را قبول نمایند. در این میان با اینکه ارائه تخفیف به مسافر اصلی به عنوان مشوقی از طرف این افراد به دوستان پیشنهاد می گردد ، اما بخش جذاب قضیه همان امتیازهای مخفی هستند که شامل شخص رزرو نماینده می شوند. بعضی از این افراد یا دائماً در حال سفر رایگان هستند و یا اینکه مجدداً از این امتیازها برای رزرو دوستان استفاده نموده و وجه آنرا دریافت می نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جشن تولد با 100 هزارتومان جایزه به مهمانان !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشن تولد با 100 هزارتومان جایزه به مهمانان !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید