تنیس، محلی برای پرکردن رزومه غیرمتخصص ها، تعلل در اعلام زمان ثبت نام

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، با وجود اینکه یک ماه از مشخص سرپرست برای فدراسیون تنیس می گذرد اما هم چنان خبری از اعلام زمان ثبت نام کاندیداها نیست و بلاتکلیفی این رشته همانند قبل ادامه دارد.

تنیس، محلی برای پرکردن رزومه غیرمتخصص ها، تعلل در اعلام زمان ثبت نام

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، انتخابات فدراسیون تنیس جزو پرحاشیه ترین فدراسیون ها در یکسال اخیر بوده که البته همچنان هم حاشیه ها و بلاتکلیفی موجود در این فدراسیون تمامی ندارد. فدراسیون تنیس بین سرپرست ها در حال دست به دست شدن است و البته محلی شده برای اینکه برخی افراد با پست دریافت، رزومه کاری خود را پر کنند.

ماجرای تنیس از شهریور سال 97 آغاز شد که ثبت نام از کاندیداها انجام شد و با وجود اینکه آبان 97 دوره ریاست مجید شایسته به سرانجام رسید، وزارت ورزش انتخابات را برگزار نکرد. شایسته هم بدون دریافت حکم رسمی سرپرستی، فدراسیون را برای حدود 10 ماه اداره کرد تا اینکه وزارت ورزش بالاخره در شهریور 98 دقیقا یک سال پس از انجام اولین ثبت نام، اقدام به مشخص سرپرست برای فدراسیون کرد.

با مشخص سرپرست تصور می شد که قرار است تکلیف این فدراسیون هر چه زودتر مشخص شود اما یک ماه از مشخص سرپرست گذشته و هنوز تاریخی برای انجام ثبت نام کاندیداها اعلام نشده است.

این اقدام وزارت ورزش واقعا جای سوال دارد که دقیقا منتظر چه اتفاقی است تا زمان ثبت نام کاندیداها را اعلام و سپس با برگزاری انتخابات، پرونده بلاتکلیفی فدراسیون را ببندد.

البته از آن طرف سرپرست فدراسیون بیکار نمانده و سیل تغییرات را در فدراسیون به راه انداخته است. نکته مهم در این تغییرات حضور افراد غیر متخصص در تنیس است. انتخاب یک کشتی گیر به عنوان نایب رییس از جنجالی ترین تغییرات در فدراسیون تنیس بود و اگر سرپرست به دنبال تغییرات بود این انتظار می رفت افراد متخصص را وارد فدراسیون کند.

به نظر می رسد هیچ منعی برای مشخص تکلیف فدراسیون تنیس وجود ندارد و بهتر است وزارت ورزش با اعلام زمان ثبت نام از به وجودآمدن حواشی و نابسامانی های بیشتر در این رشته جلوگیری کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تنیس، محلی برای پرکردن رزومه غیرمتخصص ها، تعلل در اعلام زمان ثبت نام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنیس، محلی برای پرکردن رزومه غیرمتخصص ها، تعلل در اعلام زمان ثبت نام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید