تقدیر رئیس کمیته پارالمپیک آسیا از عملکرد کاروان ایران

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، رئیس کمیته پارالمپیک آسیا از عملکرد کاروان ایران در بازی های پارالمپیک 2020 توکیو تقدیر کرد.

تقدیر رئیس کمیته پارالمپیک آسیا از عملکرد کاروان ایران

به گزارش وبلاگ شخصی امیر و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، در پی کسب نتایج درخشان کاروان پارالمپیک ایران در بازی های پارالمپیک 2020 توکیو، ماجد ماشد، رئیس کمیته پارالمپیک آسیا با ارسال نامه ای به محمود خسروی وفا، رئیس کمیته ملی پارالمپیک ایران، ضمن تبریک، از عملکرد کاروان کشورمان تقدیر کرد.

در متن این نامه آمده است:

جناب آقای خسروی وفا؛

به نمایندگی از کمیته پارالمپیک آسیا مشتاقم تا به شما و تیم ایران بدلیل عملکرد فوق العاده در بازی های پارالمپیک توکیو 2020 تبریک عرض کنم.

به رغم چالش هایی که پاندمی کرونا در راستا آماده سازی تیم ها و ورزشکاران ایجاد نموده بود، بسیار تحسین برانگیز است که تعداد مدال های ایران همانند بازی های ریو بود و حتی تعداد مدال های طلا هم در مقایسه با دوره قبلی بیشتر شد که این نشان از وجود یک سیستم و ساختاری مستحکم در مجموعه شما دارد.

علی رغم آنکه عملکرد بسیاری از ورزشکاران مثال زدنی است؛ آنچه بعضی از بانوان شما همانند زهرا نعمتی و ساره جوانمردی انجام دادند، بیانگر آن بود که آنها سرآمد رشته های خود محسوب می شوند و می توانند الگویی برای زنان ورزشکار جوان در هر کجا باشند. دستاورد تیم والیبال نشسته شما هم که به کسب یک قهرمانی دیگر منجر شد چشمگیر و ستودنی بود.

اکنون توجه ما به بازی های پاراآسیایی 2021 جوانان بحرین معطوف شده، جاییکه از ورزشکاران جوان شما در راستا تبدیل شدن به قهرمانان آینده پارالمپیک استقبال خواهیم کرد.

بار دیگر تبریک ما را بپذیرید. ایران نشان داد که یکی از قدرت های ورزش پارالمپیک نه تنها در سطح آسیا، بلکه در سطح دنیا به تعداد می آید.

ماجد راشد

رئیس کمیته پارالمپیک آسیا

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تقدیر رئیس کمیته پارالمپیک آسیا از عملکرد کاروان ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر رئیس کمیته پارالمپیک آسیا از عملکرد کاروان ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید