تقدیر از اقدام ملی پوشان هندبال در مسابقات قهرمانی آسیا

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، از حرکت ملی پوشان هندبال ایران در جریان رقابت های قهرمانی آسیا با حضور تعدادی از مسئولان تقدیر شد.

تقدیر از اقدام ملی پوشان هندبال در مسابقات قهرمانی آسیا

به گزارش وبلاگ شخصی امیر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، در این مراسم که به واسطه تجلیل از خانواده های معظم شهدا، جانبازان شیمیایی و اسرای هشت سال دفاع مقدس برگزار گردید، علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون به همراه الله کرم استکی و میلاد مسائلی کاپیتان های تیم ملی هندبال ایران حضور یافته و از حرکت ملی پوشان کشورمان در جریان رقابت های قهرمانی مردان آسیا در کویت و پیش از بازی با این تیم، با اهدای تابلو فرش و لوح تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

سرتیپ پاسدار دکتر غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل در پیغامی از این حرکت قهرمانانه قدردانی کرد. متن پیغام به توضیح زیر است :

برادر عزیز جناب آقای علیرضا پاکدل

ریاست فدراسیون هندبال

سلام علیکم

ضمن آرزوی پیروزیت برای جنابعالی ، بدین وسیله قدردانی خود را از اقدام ارزشی و انقلابی شما و اعضای تیم ملی در ادای احترام ویژه به پرچم و سرود ملی کشورمان در ملاقات با تیم ملی کویت اعلام می دارم. میدان ورزش همچون عرصه های دفاعی، سیاسی، علمی و ... همیشه عرصه نمایش اقتدار، توانمندی و ظرفیت های بیکران ملت عظیم و عزیز ایران بوده است که بخشی از این مهم بدست توانمند شما عزیزان رقم خورده است. افتخار بازی ملی زیر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران که خون بهای شهیدان عزیز است ، ارزش انقلابی و مردمی است که به شایستگان می رسد.اقدام انقلابی اعضای تیم ملی هندبال کشورمان نشان داد جامعه ورزشکاران همچون ملت عظیم ایران اسلامی معتقد به آرمان های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی و متعهد به خاک پاک ایران اسلامی هستند.همیشه در زندگی پیروز و پیروز باشید.

سرتیپ پاسدار دکتر غلامرضا جلالی

رییس پدافند غیر عامل کشور

در جریان بازی های تیم ملی ایران در رقابت های قهرمانی آسیا که دی ماه سال گذشته در کویت برگزار گردید ، پیش از بازی ایران و کویت ملی پوشان با سلام نظامی در حین پخش سرود مقدس کشورمان نسبت به مقام شامخ شهدا و پرچم پرافتخار کشورمان ادای احترام کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تقدیر از اقدام ملی پوشان هندبال در مسابقات قهرمانی آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر از اقدام ملی پوشان هندبال در مسابقات قهرمانی آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید