تصادف مرگبار با هشت کشته در اتوبان کاشان به اصفهان

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: تصادف دو خودرو پژو405 و پارس در اتوبان کاشان به اصفهان، فوت هشت سرنشین خودروها را در پی داشت.

تصادف مرگبار با هشت کشته در اتوبان کاشان به اصفهان

به گزارش ایسنا، روح الله فدائی اظهار کرد: با اعلام به ستاد فرماندهی 125 کاشان، مقارن ساعت 3:55صبح یکشنبه (4خرداد) تیمهای عملیاتی امداد نجات این سازمان، جهت خروج 8 فوتی ناشی تصادف خودروها و اطفاء حریق ناشی از شدت حادثه به محل آتش سوزی اعزام شدند.

وی اضافه کرد: مشاهدات عینی حاکی از آن بوده که یکی از خودروها خلاف جهت راستا درحال حرکت بوده که با شدت با خودروی دیگر برخورد می نماید و در لحظه آتش سوزی ایجاد نموده است.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان توضیح داد: تیم های عملیاتی این سازمان از ایستگاه شماره 5 شهدای آتش نشان مستقر در شهرک خاتم الانبیاء به محل حادثه در 25کیلومتری اتوبان کاشان-نطنز اعزام شدند و پس از سرانجام عملیات، محل را در اختیار عوامل سازمان آرمستان های شهرداری جهت انتقال 6جسد پژو405 و 2 فوتی پژو پارس قرار دادند.

فدایی از هموطنان خواست که در موقع بروز حادثه رانندگی، راستا را برای نیروهای امدادی باز نگه داشته و از تجمع در محیط حادثه جدا خودداری نموده و در صورت احتیاج ماموران امداد و نجات سازمان آتش نشانی، هلال احمر و اورژانس را در انجام وظایف خود کمک نمایند.

منبع: فرارو

به "تصادف مرگبار با هشت کشته در اتوبان کاشان به اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصادف مرگبار با هشت کشته در اتوبان کاشان به اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید