تردد ورودی به جاده های خراسان شمالی 8 درصد افزایش یافت

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، خبرنگاران/خراسان شمالی رئیس اداره مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: تردد در محورهای استان در تعطیلات به مناسب 17 ربیع الاول افزایش یافت به طوری که تردد ورودی به استان در بازه زمانی 29 مهرماه تا دوم آبانماه امسال هشت درصد نسبت به هفته قبل افزایش یافته است.

تردد ورودی به جاده های خراسان شمالی 8 درصد افزایش یافت

امین بهزادنیا در گفت و گو با وبلاگ شخصی امیر، اظهار کرد: در بازه زمانی 29 مهرماه تا دوم آبان ماه سال جاری ورود 108 هزار و 258 دستگاه وسیله نقلیه به استان ثبت شده است که این رقم نسبت به هفته قبل هشت درصد افزایش دارد.

وی گفت: این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته یعنی 14 الی 17 ربیع الاول پارسال 50 درصد افزایش یافته است.

بهزادنیا خاطر نشان کرد: در بازه زمانی 29 مهرماه تا دوم آبان ماه سال جاری خروج 106 هزار و 372 دستگاه خودرو از استان به ثبت رسیده که این رقم نسبت به هفته قبل پنج درصد و نسبت به مدت مشابه پارسال (14 الی 17 ربیع الااول پارسال) 49 درصد افزایش یافته است.

وی اضافه نمود: در تعطیلات به مناسبت 17 ربیع الاول تردد یک میلیون و 177 هزار و 745 دستگاه وسیله نقلیه در محورهای استان گزارش شده که این رقم نسبت به هفته قبل 12 درصد و نسبت به مدت مشابه سال قبل 47 درصد افزایش دارد.

رئیس اداره مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی اظهار کرد: تردد خودروها در محورهای استان به وسیله 51 دستگاه تردد شمار نصب شده در جاده های استان ثبت و مخابره می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تردد ورودی به جاده های خراسان شمالی 8 درصد افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تردد ورودی به جاده های خراسان شمالی 8 درصد افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید