تاکید بر لزوم اتحاد با ایران دربرابر امپریالیسم آمریکا از سوی نماینده ونزوئلایی

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، دیسدادو کابلو، نایب رئیس حزب اتحاد سوسیالیست و نماینده فعلی مجمع ملی ونزوئلا بر اهمیت اتحاد میان این کشور و جمهوری اسلامی ایران در مقابل هجوم امپریالیسم آمریکا تاکید نمود.

تاکید بر لزوم اتحاد با ایران دربرابر امپریالیسم آمریکا از سوی نماینده ونزوئلایی

به گزارش ، دیسدادو کابلو، نایب رئیس حزب اتحاد سوسیالیست و نماینده فعلی مجمع ملی ونزوئلا در پیامی توییتری با تاکید بر اهمیت اتحاد میان این کشور و جمهوری اسلامی ایران، انتقال چند کشتی حامل بنزین از ایران به ونزوئلا را باعث تقویت یکپارچگی میان دو ملت خواند.

دیسدادو کابلو نوشت: ملت دو کشور که مورد هجوم امپریالیسم هستند تصمیم گرفته اند یک قدم رو به جلو برای عزت و سربلندی بردارند و کشور های امپریالیستی نمی توانند این را ببینند.

:

  • مواد شیمیایی ایران محاصره ونزوئلا از سوی آمریکا را می شکند
  • همکاری ایران و ونزوئلا در زمینه انرژی همسو با منافع دو کشور است

این نماینده ونزوئلایی تاکید نمود: ما در این نبرد پیروز خواهیم شد.

جمهوری اسلامی ایران در راستای حمایت مالی از متحد خود، ونزوئلا، 5 فروند نفتکش را که حامل سوخت هستند به وسیله تنگه جبل الطارق و آب های آزاد به ونزوئلا اعزام نموده است.

تحریم های آمریکا مانع از آن شده است که کشور ها و شرکت های نفتی با ونزوئلا وارد تعامل تجاری شوند. این وضع به کاهش بنزین، در ونزوئلا منجر شده، به گونه ای که بنزین برای خودرو های پلیس و آمبولانس ها جیره بندی شده است.

روز گذشته منابع رسمی گفتند اولین نفتکش ایرانی به نام فورچون وارد محدوده منطقه ویژه مالی در آب های سرزمینی ونزوئلا شده است.

ساعاتی پیش نیز نیز شبکه العالم به نقل از منابع مطلع گفت دومین نفتکش ایرانی به نام فارست وارد منطقه ویژه مالی ونزوئلا شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تاکید بر لزوم اتحاد با ایران دربرابر امپریالیسم آمریکا از سوی نماینده ونزوئلایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید بر لزوم اتحاد با ایران دربرابر امپریالیسم آمریکا از سوی نماینده ونزوئلایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید