بیوگرافی حامد همایون (خبرنگاران جدید موسیقی پاپ ایران)

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، حامد همایون از خوانندگان جدید دنیای موسیقی پاپ است که به دلیل کارهای خوبی که در کارنامه اش داشت به شهرت رسید.بیوگرافی حامد همایون را بخوانید

بیوگرافی حامد همایون (خبرنگاران جدید موسیقی پاپ ایران)

حامد همایون یکی از وبلاگ شخصی امیر های موسیقی پاپ ایران است که سال درخشیدن آن را می توان سال 1395 دانست. این خواننده نسل جوان خیلی زود شناخته و کارهای او مورد علاقه بسیاری از افراد واقع شد. اولین کنسرت او به نفع بچه ها سرطانی محک برگزار گردید. اگر علاقه مند هستید بیشتر درباره زندگی خصوصی و کارهای او بدانید تا انتهای این مقاله با بیوگرافی حامد همایون با ما همراه باشید.

حامد همایون خواننده جوان ایران این روزها در اوج شهرت خود به سر می برد و در هر کوچه و خیابان و خانه آهنگ های حامد همایون شنیده می گردد. این خواننده موسیقی پاپ ایران که به قول خود از بچگی علاقه بسیاری به خوانندگی و موسیقی داشته است این روزها با صدای خاص خود همه را جذب نموده است.

بیوگرافی حامد همایون

حامد همایون که به حامد محمودزاده همایونی نیز شناخته شده است متولد 19 بهمن 1361 در شیراز است. او عاشق موسیقی است و صحبت کردن با او هم جذاب است. پسری مهربان و باشخصیت و تحصیل نموده از خانواده ای که از نظر آن ها داشتن فوق لیسانس حداقل سواد لازم برای باسواد بودن است!

وقتی گفت 15 سال مدرس آواز بود خیالم راحت شد. خیلی خوب است کسی به موفقیت برسد که حقش باشد. حامد سال ها به موسیقی عشق ورزید و کوشش و مطالعه و تجربه کرد و در کنارش، در خانواده ای تحصیلنموده، تحصیلش را هم فراموش نکرد و تا مقطع فوق لیسانس درس خواند. او این استایلش در خواندن را رایگان و اتفاقی به دست نیاورده است. کوشش کرد و کوشش کرد و وقتی با واسطه سامان امامی آهنگساز و نوازنده به محسن رجب پور معرفی گردید، آنقدر توانایی و دانش داشت که این تهیه نماینده باسابقه و باتجربه بگوید با او زبان مشترک داشته است.

حامد همایون درباره ورودش به دنیای موسیقی می گوید:

من از موقعی که یادم هست می خواندم و از همان کودکی عاشق موسیقی بودم. اینکه چرا این رخ داد را دقیق نمی دانم ولی فکر می کنم بخش مهم آن ارثی است چون هم پدرم صدا دارند و می خواندند و هم برادران و خواهرم صدای خوبی دارند.

من در مدرسه همواره جزو شاگردهای خوب و تقریبا همواره شاگرد اول بودم. حتی در دبیرستان هم در دبیرستانی درس خواندم که بهترین دبیرستان بود. یعنی این دبیرستان ورودی داشت و شاید بیشتر از 15 نفر نمی گرفت و من ورودی را قبول شدم و رفتم. درسم همواره خوب بود و خانوادگی از لحاظ تحصیل خوب هستیم. برادر بزرگم آمریکا است و برادر بعد از ایشان هم یکی از نابغه های ریاضی است و همین الان در موسسه های معتبر درس می دهد. من هم درسم خوب بود اما یک چیزی همواره مرا به سمت موسیقی می کشاند. یک چیز عجیب و غریب. هر جایی هم که می خواستم به سمت دیگری بروم باز برمی گشتم به سمت موسیقی.

اولین کارنامه کاری حامد همایون

همایون نخستین کنسرت خود را به نفع بچه ها سرطانی در موسسه محک برگزار کرد. او که آثارش در سال 1395 با استقبال مخاطبان روبرو شد آهنگ برنامه صبحگاهی شبکه اول به نام فرمول 1 را اجرا نموده است. همایون در شروع توسط پروژه استعدادهای موسیقی ایران موسسه ترانه شرقی معرفی گردید. نخستین حضور همایون در تلویزیون در ویژه برنامه شب یلدای سال 1395 بود که او به طور زنده از برج میلاد برای ویژه برنامه شبکه پنج برنامه اجرا کرد و همچنین اولین آلبوم رسمی او به اسم دوباره عشق 23 دی 1395 منتشر شد.

حامد همایون در مصاحبه با روزنامه جام جم در دی 95 گفته است: بیشتر ترانه ها در کشور ما حس غم را منتقل می نمایند و از ناله و خیانت و سیاهی می گویند. ما تصمیم گرفتیم سردمدار ترانه های شاد و مثبت باشیم. همایون نخستین آلبومی که به صورت قانونی منتشر نموده است دوباره عشق نام دارد و شامل 18 آهنگ است.

به اوج رسیدن حامد همایون چه زمانی بود؟

حامد همایون که با قطعات چتر خیس، مردم شهر، شیدایی، به چشمات قسم، بارون که زد و... توانسته است میان مردم به محبوبیت فوق العاده ای دست پیدا کند، به سبک سایر وبلاگ شخصی امیر های معرفی گردیده توسط شرکت ترانه شرقی قرار است در اولین گام، تمام عواید اولین اجرایش را به امور خیریه اختصاص دهد. رجب پور در این باره گفت: این روندی است که طی سال های گذشته هم طی نموده ایم و معتقدیم شکرانه سلامت و موفقیت در کار هنری، توجه ویژه به نهاد ها و مراکز خیریه است.

این خواننده درباره سبک خود اظهار کرد: این فضا، فضای حامد همایون است و نمی توانیم تعریف خاصی از آن داشته باشیم. من سعی می کنم خودم باشم. خدا را شکر می کنم کسانی در کنار من هستند که تجربه زیادی دارند. آن ها به من جرات این را دادند که خودم باشم و بتوانیم کارهای متفاوت ایجاد کنیم.

او در پاسخ به این پرسش که برای حفظ سبک و بهتر شدن آثارش چه برنامه ای دارد؟ گفت: ما سعی می کنیم قالب احساس خودمان را در دسته بندی های مختلف موسیقی ارائه کنیم. امیدوارم بتوانیم کارهای متفاوتی را فراوری کنیم.

این خواننده معتقد است: موسیقی باید دلی باشد، اثر یک هنرمند زمانی به دل مردم می نشیند که از دل او برآمده باشد.

گردآوری: مجله اینترنتی وبلاگ شخصی امیر

منبع: setare.com

به "بیوگرافی حامد همایون (خبرنگاران جدید موسیقی پاپ ایران)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیوگرافی حامد همایون (خبرنگاران جدید موسیقی پاپ ایران)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید