بوریس جانسون در آی سی یو بستری شد

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس به دلیل وخیم تر شدن علائم بیماری کرونا، در بخش مراقبت های ویژه (آی سی یو) بستری شد.

بوریس جانسون در آی سی یو بستری شد

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، به نقل از سی ان ان، بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس با وخیم تر شدن علائم بیماری وی، در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شد.

سخنگوی نخست وزیر بریتانیا اعلام نمود که از روز دوشنبه بعد از ظهر شرایط نسبی نخست وزیر جانسون بدتر شده است و به توصیه تیم پزشکی او به بخش مراقبت های ویژه در بیمارستانی در لندن منتقل شده است.

وی هم چنین اضافه نمود: نخست وزیر از دومینیک راب، وزیر امور خارجه خواسته است که راهنمایی دولت را در نبود او بر عهده بگیرد.

سخنگوی نخست وزیر هم چنین گفته است که بوریس جانسون یک شب راحت را در بیمارستان (سنت توماس) خواهد گذراند و وی از روحیه خوبی برخوردار است.

وی در مورد استفاده از ماسک اکسیژن توسط جانسون اظهارنظر نکرد، این در حالی است که مقامات انگلیس دیگر علائم بیماری وی را خفیف و عادی نمی دانند.

بوریس جانسون حدود ساعت 9 شب به بیمارستان منتقل شد. برای انتقال او به بیمارستان برنامه ریزی شده بود تا به انجام آزمایش های روتین پرداخته گردد. مقامات اظهار نموده اند که این آزمایشات در حال اجرا است و او تا زمان خاتمه آزمایشات و دوره درمان در بیمارستان خواهد ماند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بوریس جانسون در آی سی یو بستری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوریس جانسون در آی سی یو بستری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید