بعضی از استقلالی ها برای ما حاشیه درست می سازند

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، جواد زرینچه در خصوص شرایط آبی پوشان پیش از مصاف با ماشین سازی گفت: خوشبختانه شرایط خوبی را پشت سر می گذاریم. درحال حاضر تنها دیاباته است که شرایط نامعلومی دارد و کادرپزشکی تلاش می کند تا او را هرچه زودتر آماده کند. در مجموع شرایط خوبی برای بازی با ماشین سازی داریم.

بعضی از استقلالی ها برای ما حاشیه درست می سازند

وی در پاسخ به این سوال که آیا پیروزی استقلال برابر ماشین سازی در بازی های تدارکاتی می تواند به آبی پوشان در بازی روز جمعه کمک کند، بیان نمود: ماشین سازی نسبت به قبل تغییر زیادی نخواهد کرد ولی مطمئنا شرایط بازی تدارکاتی با بازی در لیگ متفاوت است و نمی توان بازی تدارکاتی را ملاک قرار داد. با این حال ما قطعا محکم برابر ماشین سازی به میدان می رویم و توجهی به نتیجه بازی تدارکاتی نداریم.

سرپرست استقلال درباره زمین تمرینی این تیم گفت: درحال حاضر تمرینات مان را در دو زمین برگزار می کنیم. طبیعتا شرایط زمین تمرین در زمستان متفاوت است. ما در کل ایران در فصل زمستان مشکل زمین داریم و باید از این دو زمین مراقبت کنیم تا شرایط تمرین خود را حفظ کنند.

زرینچه درباره تغییرات استقلال در بخش بازیکنان این تیم نسبت به فصل قبل گفت: بازیکنان جدید انگیزه زیادی دارند. آن ها آماده جنگیدن هستند تا دل هواداران را شاد کنند. امسال تیم خوبی داریم و همه بازیکنان از انگیزه بالایی برخوردارند.

پیشکسوت آبی پوشان در انتها و درباره حواشی پیرامون استقلال گفت: باید ببینیم این حواشی از کجا آغاز می شود. متاسفانه بخش بزرگی از این حواشی از سوی برخی استقلالی هاست. حفظ آرامش استقلال در آستانه آغاز لیگ خیلی مهم است. من از همه استقلالی ها می خواهم که از استقلال حمایت کنند تا بتوانیم گام اول را محکم برداریم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بعضی از استقلالی ها برای ما حاشیه درست می سازند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعضی از استقلالی ها برای ما حاشیه درست می سازند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید