بازدید مخبر از نقاط مرزی خروجی زائران اربعین

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام صبح امروز با حضور در چندنقطه خروجی مرز به سمت عراق، ضمن بازدید از نقاط مرزی و وضعیت تردد زائران از موکب های ستاد اجرایی فرمان امام دراین مناطق دیدن کرد.

بازدید مخبر از نقاط مرزی خروجی زائران اربعین

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ شخصی امیر، محمد مخبر درجمع وبلاگ شخصی امیر گفت: ستاداجرایی فرمان حضرت امام همچون سالهای گذشته خدمت رسانی به زائران پیاده روی اربعین را وظیفه خود میداند و درهمین راستا در شش نقطه مرزی کشور و شش نقطه در خاک عراق نسبت به استقرار موکب جهت اسکان و پذیرایی و ارائه خدمات پزشک و سلامت به زوار اربعین اقدام نموده است.

وی افزود:این مناطق شامل مرز مهران، چذابه، شلمچه، خسروی، میرجاوه و بیله سوار اردبیل میشود.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام بااشاره به موکبهای ستاد در خاک عراق گفت:تعداد شش موکب نیز در شهرهای نجف، کربلا،کاظمین، سامرا و راستا نجف به کربلا به همراه تریلر حامل ارائه خدمات سلامت، فرهنگی، بانکی و مخابرات مستقر شده اند و بطور شبانه روزی به زائران اباعبدالله خدمت رسانی میکنند.

مخبر افزود: روزانه تعداد 100هزار پرس غذای گرم و 500هزار آب معدنی در بین زائران توزیع می شود.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام درپایان با حضور دربین زائران از برنامه ریزی برای سال آینده به منظور توسعه زیرساختی و استقرار مکان هایی مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی در مناطق مرزی خبر داد.

رییس ستاد اجرایی فرمان امام همچنین باحضور بر مزار شهدای مظلوم هویزه برمقام والای آنان ادای احترام کرد.

محمدعلی دل آرام مجری مواکب ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان خوزستان نیز با بیان اینکه تا امروز 18 هزار غذا در دو مرز شلمچه و چذابه توسط این مجموعه توزیع شده،افزود: تاکنون 3 هزار زائر در موکب های ستاد در این دو مرز اسکان یافته اند.

وی با اشاره به اینکه در سه وعده صبحانه، ناهار و شام، غذا بین زائران توزیع می شود، شرح داد: تا امروز 18 هزار غذا در این دو مرز توزیع شده است.

مجری مواکب ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اشاره به اسکان 3 هزار زائر در موکب های ستاد در مرزهای شلمچه و چذابه گفت: تاکنون 20 هزار بطری آب معدنی نیز توزیع شده است و این خدمات بصورت شبانه روزی ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بازدید مخبر از نقاط مرزی خروجی زائران اربعین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید مخبر از نقاط مرزی خروجی زائران اربعین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید