ایلام در آماده باش کامل

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، استاندار ایلام گفت: همه استان برای مقابله با کرونا در آماده باش کامل است.

ایلام در آماده باش کامل

به گزارش خبرنگار مهر، محمد نوذری ظهر پنجشنبه پی فرایند افزایشی شیوع بیماری کرونا در جنوب استان، از نزدیک در جریان شرایط کرونا در این منطقه از استان قرار گرفت.

استاندار ایلام از اهتمام جدی استان برای مهار کرونا خبر داد و گفت: طی روزهای گذشته در پی افزایش فرایند شیوع بیماری کرونا در استان به ویژه در مناطق جنوبی استان به واسطه هم مرز بودن با مناطق بحران زده کرونا چون عراق و خوزستان، تمهیدات ویژه ای برای مهار این بیماری آغاز کرده ایم که امیدوارم با همراهی و همکاری بیشتر مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی منتج به نتیجه شود.

وی در ادامه بیان نمود: در ابتدا با اعلام اولین هشدارها همه عوامل و دست اندرکاران ستاد کرونا در استان به حالت آماده باش کامل درآمده اند و بلافاصله 5 نشست فوق العاده در شهرستانهای ایلام، ایوان، چرداول، آبدانان و دهلران برگزار و تمهیدات لازم برای مهار کرونا در نظر گرفته شد.

نوذری در ادامه به بازدیدهای مسئولان استان از مناطق مستعد افزایش کرونا خبر داد و افزود: این راستا معاون امورعمرانی به شهرستان های دره شهر و آبدانان، سرپرست معاونت سیاسی به شهرستان های چرداول و سیروان و معاون اقتصادی به شهرستان ایوان سفر کردند و از نزدیک در جریان آخرین شرایط کرونا قرار گرفتند.

وی در ادامه گفت: امروز نیز با توجه به حاد شدن شرایط کرونا در دهلران به این شهرستان سفر کرده ایم تا از نزدیک در جریان فرایند امور قرار گرفته و تصمیمات لازم برای مهار فوری کرونا اتخاذ کنیم.

رئیس ستاد استانی مبارزه با کرونا در استان از همه مردم استان درخواست کرد تابا رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های ستاد کرونا، سفر نرفتن، فاصله گذاری اجتماعی، چادر نزدن، عدم حضور در اجتماعات، عدم برگزاری گردهمایی ها و … عدم حضور در مراسمات شادی و عزا با تجمعات بالا به سلامتی خود و خانواده کمک کرده و نقش مشخص کننده خود در مهار و کنترل بیماری کرونا در این مقطع حساس ایفا کنند.

منبع: فرارو

به "ایلام در آماده باش کامل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایلام در آماده باش کامل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید