اعمال خاموشی بدون برنامه در بخش خانگی ممنوع شد

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، وزیر نیرو گفت: از این پس به جز موارد اضطراری، اعمال خاموشی به مردم، بدون برنامه پذیرفتنی نیست و مدیران عامل شرکت های توزیع باید به صورت دقیق و منظم برای اجرای آن نظارت کامل داشته باشند.

اعمال خاموشی بدون برنامه در بخش خانگی ممنوع شد

به گزارش وبلاگ شخصی امیر به نقل از خبرگزاری مهر، رضا اردکانیان ساعت یک بامداد امروز (چهارشنبه) با حضور در ستاد فرماندهی پیک بار 1400، بر نحوه اجرای برنامه های مدیریت بار و تأمین برق مشترکان نظارت کرد.

وزیر نیرو در مصاحبه با مدیران عامل شرکت های برق سراسر کشور، جزئیات تصمیمات روز گذشته در هیأت دولت و بازدید معاون اول رئیس جمهور از مرکز دیسپاچینگ را تشریح کرد.

اردکانیان با تاکید بر این که برای جلوگیری از بروز خاموشی در بخش خانگی باید نهایت کوشش بکار بسته گردد، اضافه نمود: در این روز های کرونایی اهمیت استمرار تأمین برق بیمارستان ها و مراکز حساس و حتی خانه های مردم بسیار مهم و خط قرمز ماست.

اردکانیان گفت: شرکت های توزیع برق در سراسر کشور موظف هستند جداول احتمالی خاموشی را با دقت کافی و به صورت گسترده در رسانه ملی و کانال های ارتباطی با مردم منتشر نمایند.

وزیر نیرو اضافه نمود: از این پس، به جز موارد اضطراری، اعمال خاموشی به مردم، بدون برنامه پذیرفتنی نیست و مدیران عامل شرکت های توزیع باید به صورت دقیق و منظم برای اجرای آن نظارت کامل داشته باشند.

اردکانیان توضیح داد: مدیران هم با حضور در رسانه ها و مصاحبه با مردم، ضمن تشریح شرایط برای آنان، صدای مردم را هم بشنوند.

منبع: جام جم آنلاین

به "اعمال خاموشی بدون برنامه در بخش خانگی ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعمال خاموشی بدون برنامه در بخش خانگی ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید