اعضای کارگروه های تخصصی شبکه آزمایشگاهی 37 درصد رشد یافت

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تشکیل کارگروه های تخصصی اقدام به افزایش بهره وری حوزه های کاری مرتبط با صنعت آزمایشگاهی در کشور کرده است. این کار در سال جاری با رشد 37 درصدی روبرو بود.

اعضای کارگروه های تخصصی شبکه آزمایشگاهی 37 درصد رشد یافت

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ شخصی امیر به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تشکیل کارگروه های تخصصی اقدام به افزایش بهره وری حوزه های کاری مرتبط با صنعت آزمایشگاهی در کشور کرده است. این کار در سال جاری با رشد 37 درصدی روبرو بود و بیش از 960 نفر عضو کارگروه های تخصصی این شبکه شدند.

این اقدام نوآورانه شبکه آزمایشگاهی، یک کانون هم افزایی برای اعضا ایجاد کرده است و آن ها از این طریق، تجربیات و دانش خود را در قالب نشست های تخصصی، دوره های آموزشی، انتشار مقاله و یا کتب تخصصی، با دیگران به اشتراک می گذارند.

در سال 98، تعداد اعضای کارگروه های تخصصی با رشد 37 درصد نسبت به سال 1397، به بیش از 960 نفر رسید.

سال جاری همچنین، جلسه هم اندیشی کارشناسان حوزه علوم شناختی تشکیل و پیرو این جلسه، گروه فنی کارشناسان این حوزه به گروه های تخصصی شبکه اضافه شد.

پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی، به عنوان مرجع اطلاعات توانمندی ها و خدمات آزمایشگاهی کشور، در دسترس پژوهشگران و صنایع واقع شده است. در این پایگاه، اطلاعات آزمایشگاها و تجهیزات و خدمات آنها به شیوه های مختلفی ارایه شده است.

ارایه اخبار مرتبط با حوزه آزمایشگاهی و مراکز عضو شبکه، ارایه مقالات تخصصی در زمینه آشنایی و کاربری تجهیزات آزمایشگاهی و همچنین معرفی توانمندی ها و قابلیت های مراکز عضو شبکه، از سایر خدمات این پایگاه اینترنتی است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "اعضای کارگروه های تخصصی شبکه آزمایشگاهی 37 درصد رشد یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای کارگروه های تخصصی شبکه آزمایشگاهی 37 درصد رشد یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید