اسکوچیچ: بدترین باخت دوران مربی گریم رقم خورد، هیچوقت فکر نکردم که رئال مادرید هستیم

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، سرمربی صنعت نفت آبادان مسئولیت شکست تیمش مقابل استقلال را پذیرفت.

اسکوچیچ: بدترین باخت دوران مربی گریم رقم خورد، هیچوقت فکر نکردم که رئال مادرید هستیم

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، دراگان اسکوچیچ سرمربی صنعت نفت آبادان بعد از شکست پنج بر صفر تیمش مقابل استقلال گفت: استقلال بازی خوبی انجام داد و به این تیم تبریک می گویم. امروز خیلی بد بودیم و در رختکن بازی را باختیم. خیلی بچه گانه در ابتدای مسابقه گل دریافت کردیم و سپس نتوانستیم خود را در زمین پیدا کنیم. آمادگی ما برای این مسابقه خیلی خوب نبود. 6 بازیکن ما قبل از این مسابقه مصدوم بودند. هفته گذشته مسائل زیادی گریبان گیر ما بود و با این مسائل نمی گردد با یک تیم قوی روبه رو شد. بدترین باخت من در دوران مربی گری و بازی گری رخ داد اما درس های زیادی یاد گرفتم و چیزهایی را درباره تیم نیز فهمیدم. تیم من مقصر نیست زیرا پولی را تا به امروز دریافت نکرده است. مسئولیت این باخت را می پذیرم.

او در پاسخ به سوالی درباره اشتباهات دروازه بان و خط دفاع تیمش گفت: وقتی شما 5 گل دریافت می کنید، چگونه می گردد بازی را بررسی کرد؟ دروازه بانان بزرگتر نیز گل های بدتر نیز دریافت کردند. حتی دو هفته قبل نیز که تراکتور را شکست دادیم، فکر نمی کردم رئال مادرید هستیم. بعد از این شکست نیز احساس نمی کنم تیم کوچکی هستیم. ما و استقلال دو امتیاز اختلاف داریم. هیچ حمایتی از باشگاه صورت نمی گیرد و این شرایط طبیعی است و شرایط قبل طبیعی نبود. باز هم به استقلال تبریک می گویم. صحبت بعد از این مسابقه سخت است.

سرمربی صنعت نفت آبادان در پایان و در پاسخ به این سوال که چرا تیمش نمایش خوب خود در بازی های قبلی را نتوانست ادامه دهد، گفت: بیایید بررسی کنیم. من هیچ دفاعی روی نیمکت ندارم. این را هیچ جای جهان نخواهید شنید. من دفاع کناری و وسط ندارم. دفاع راست من مصدوم بود و دفاع چپ من نیز تا دیروز سرما خورده بود و من بازیکنی برای تعویض نداشتم. هافبکی امروز بازی کرد که یک ماه است بازی نکرده بود. نمی خواهیم تیم را به خاطر این باخت محاکمه کنیم. هنوز بالا هستیم اما امروز بد شکست خوردیم. خیلی ها و از جمله من درس های زیادی یاد گرفتند. با هر نتیجه ای باید شخصیت خود را نشان دهیم. همه این مسائل وجود دارد و بازیکنان مقصر نیستند و من مسئولیت می پذیرم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اسکوچیچ: بدترین باخت دوران مربی گریم رقم خورد، هیچوقت فکر نکردم که رئال مادرید هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ: بدترین باخت دوران مربی گریم رقم خورد، هیچوقت فکر نکردم که رئال مادرید هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید