اجاره بهای مجمتع های تجاری منطقه آزاد انزلی بخشیده شد

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، سخنگوی سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: مالکین غرفه های تجاری در مجمتع های تجاری منطقه آزاد انزلی از دریافت اجاره بهای اسفند و فروردین ماه اعلام انصراف کردند.

اجاره بهای مجمتع های تجاری منطقه آزاد انزلی بخشیده شد

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، مهدی کاظمیان در گفت وگو با ایسنا، در مورد بخشودگی اجاره بهای اسفند و فروردین مالکین غرفه های تجاری فعال در سطح منطقه آزاد انزلی، اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا کسب وکارهای زیادی دچار اختلالات فراوان مالی شده اند و به همین دلیل پویش های مردمی متنوعی به منظور حمایت از مشاغل مختلف ایجاد شد تا با مهربانی به مقابله با بیماری مزبور پرداخته و علاوه بر ممانعت از گسترش آن، زمینه کاهش اثرات مخرب این ویروس بر زندگی مردم را فراهم کنند.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی اضافه نمود: بعد از اقدام سازمان منطقه آزاد انزلی در مورد بخشودگی اجاره بهای دو ماهه اسفند و فروردین و معوق سازی مطالبات سازمان در این مدت، مالکین تعدادی از غرفه های تجاری، با بخشش اجاره بهای ماه های اسفند و فروردین دست به دست هم داده تا در این شرایط خاص میزان آسیب پذیری هموطنان کاهش یابد.

وی یادآور شد: در راستای اجرای مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا حسب تاکید ریاست جمهوری و جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و انجام تمهیدات لازم جهت پیشگیری از این بیماری مراکز خرید شامل مجتمع های تجاری و مراکز گردشگری شامل اقامتی، پذیرایی و آکواریوم در منطقه آزاد انزلی تا نیمه فروردین ماه جاری تعطیل است.

کاظمیان ادامه داد: پیش از این سازمان منطقه آزاد انزلی برای سرمایه گذارانی که به وسیله مزایده یا دیگر روش های قانونی، اقدام به خرید املاک یا غرفه های سازمان در مجتمع های تجاری منطقه نموده اند و سررسید چک های آنها در اسفند و فروردین ماه بوده نیز بدون دریافت هرگونه جریمه دیرکرد و یا سود بانکی نسبت به استمهال و تمدید چک های آنان به مدت 2 ماه اقدام نموده است. در این ارتباط سرمایه گذاران و فعالان مالی مورد نظر می توانند به وسیله تماس تلفنی با مدیریت مالی سازمان و یا مراجعه در اردیبهشت ماه سال آینده، نسبت به پیگیری، تغییر و تعویض چک ها یا اوراق و تعهدات مالی خود اقدام کنند.

وی یادآور شد: 9 واحد فراوریی با تشویق و مجوز سازمان و وزارت بهداشت با تغییر خط فراوری آغاز به فراوری محصولات سلامت محور مانند ماسک، لباس حفاظت شخصی و مواد ضدعفونی کردند، همچنین بخشش دو ماهه اجاره بهای املاک سازمان، معافیت عوارض سازمان در ورود تجهیزات پزشکی، آموزش و اطلاع رسانی نکات بهداشتی در سطح منطقه، خرید تجهیزات بیمارستان انزلی، ضدعفونی و گندزدایی معابر و محلات منطقه از دیگر اقدامات انجام شده منطقه آزاد انزلی در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بوده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "اجاره بهای مجمتع های تجاری منطقه آزاد انزلی بخشیده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجاره بهای مجمتع های تجاری منطقه آزاد انزلی بخشیده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید