آچمز سازمان لیگ فوتبال با موضع گیری غیرمنتظره وزارت بهداشت

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، معاون وزارت بهداشت از عدم برگزاری مسابقات فوتبال، به جز دو سطح حرفه ای صحبت نموده و این اظهارنظر بر سرنوشت تیم های رده های پایین تر، گره انداخته است.

آچمز سازمان لیگ فوتبال با موضع گیری غیرمنتظره وزارت بهداشت

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، در حالی که مدیران سازمان لیگ فوتبال پیش تر از برگزاری مسابقات در همه رده ها صحبت نموده بودند، اظهار نظر یکی از مدیران وزارت بهداشت، شرایط برگزاری رقابت های لیگ های دسته های دوم و سوم را پیچیده کرد.

برگزاری مسابقات فوتبال فقط محدود به لیگ برتر و دسته اول خواهد بود و تمرین و مسابقه سایر لیگ ها منتفی است. این اظهارات محسن فرهادی، معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت بود که لیگ های سطح پایین تر از لیگ دسته اول را به کما بُرد. با وجود اینکه سازمان لیگ پیش تر، 11 خرداد را زمان شروع و 5 تیر را روز شروع بازی های این دو لیگ اعلام نموده بود.

مسابقات سطح های مختلف به وسیله تیم های صعودنماینده و سقوط نماینده با هم در ارتباط هستند و عدم برگزاری یک لیگ روی لیگ های پایین تر و بالاتر هم موثر خواهد بود. در صورتی که لیگ دسته اول فوتبال برگزار گردد و سه تیم انتهای جدول این رقابت ها به لیگ دسته دوم سقوط نمایند، این تیم ها باید توسط سه تیم صعودنماینده از لیگ دسته دوم جایگزین شوند. به همین خاطر در صورت برگزاری لیگ یک و عدم ادامه یافتن لیگ دسته دوم، سرنوشت مسابقات مبهم و لیگ دسته اول هم بلاتکلیف خواهد بود.

مسئولان سازمان لیگ انتظار چنین موضع گیری توسط وزارت بهداشت که یکی از مراجع اصلی تصمیم گیری کشور در شرایط فراگیری کروناست، نداشتند و به نوعی آچمز شده اند، چرا که پیش از این صحبت از برگزاری تمامی لیگ های فوتبال بود. در صورتی که لیگ برتر و دسته اول انجام گردد اما مسابقات دسته دوم و سوم برگزار نگردد، شاهد مسائل زیاد و نابسامانی و هرج و مرج فراوانی خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آچمز سازمان لیگ فوتبال با موضع گیری غیرمنتظره وزارت بهداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آچمز سازمان لیگ فوتبال با موضع گیری غیرمنتظره وزارت بهداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید