آلگری جانشین کونته در اینتر می گردد؟

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، سرمربی پیشین تیم فوتبال یوونتوس ممکن است جانشین آنتونیو کونته در اینتر گردد.

آلگری جانشین کونته در اینتر می گردد؟

به گزارش وبلاگ شخصی امیر، شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت ایتالیا مدعی شد، مدیران باشگاه اینتر در صورتی که آنتونیو کونته در انتها فصل از سمت سرمربیگری نراتزوری کنار برود، استخدام ماسیمیلیانو آلگری را در نظر دارند. این سرمربی ایتالیایی که از تابستان گذشته راهنمایی تیمی را برعهده نداشته است، رابطه خوبی با جوزپه ماروتا مدیر اجرایی باشگاه اینتر دارد، کسی که زمانی مدیر ورزشی تیم فوتبال یوونتوس بود.

بر اساس این گزارش، در صورتی که فرایند نزولی تیم فوتبال اینتر تا انتها فصل 20-2019 ادامه داشته باشد، مدیران این باشگاه ممکن است به همکاری شان با آنتونیو کونته انتها دهند و مکس آلگری گزینه اصلی جانشینی او در اینتر خواهد بود. اینتر که فصل را با کونته خوب آغاز کرد، عملکردش در نیم فصل دوم اُفت کرد، به طوری که از صدر جدول به رده چهارم جدول رده بندی سری A تنزل یافت. آنها همچنین با قبول شکست مقابل ناپولی از رسیدن به ملاقات فینال جام حذفی ایتالیا بازماندند. تنها جامی که اینتر می تواند در فصل جاری آن را کسب کند، لیگ اروپاست.

آلگری که در سال 2014 جانشین کونته در یوونتوس شد، تا سال 2019 راهنمایی راه راه پوشان تورین را برعهده داشت و این تیم را به پنج عنوان قهرمانی متوالی در سری A ایتالیا، چهار قهرمانی در جام حذفی ایتالیا و دو قهرمانی در سوپرجام ایتالیا رساند، اما پس از اینکه با مسئولان باشگاه یوونتوس برای ادامه همکاری به توافق نرسید، تابستان گذشته جای خود را به مائوریتزیو ساری داد.

نشریه ایتالیایی استامپا اخیراً گزارش داده بود سرمربی پیشین میلان همچنین گزینه جانشینی توماس توخل در پاری سن ژرمن است. طبق ادعای این رسانه ایتالیایی، لئوناردو مدیر ورزشی پاری سن ژرمن با آلگری 52 ساله در این زمینه در ارتباط است.

قرارداد آلگری اخیراً با یوونتوس رسماً به انتها رسید و این سرمربی ایتالیایی حالا می تواند با هر باشگاهی که تمایل دارد، وارد مذاکره گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آلگری جانشین کونته در اینتر می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلگری جانشین کونته در اینتر می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید